Розбита Audi A6 в Ужгороді стояла посеред вулиці з 3.30 ночі, але поліція виявила її лише зранку?

В ГО "Спеціальний контроль" анонімно звернувся таксист, який працював вночі з 7 на 8 січня.

Розбита Audi A6 в Ужгороді стояла посеред вулиці з 3.30 ночі, але поліція виявила її лише зранку?

Він повідомив, що бачив розбиту Audi A6 на вулиці Собранецькій близько 3.30 ночі. Але не міг зупинитися, бо віз пасажира. На фото з відеореєстратора чітко видно, що на вулиці - глибока ніч. У той же час патрульна поліція заявляє, що екіпаж №107 виявив вказану Audi A6 тільки вранці і представив фото, з якого видно, як у світлий час доби цей автомобіль забирають евакуатором.

Таке нестикування викликало сумніви в активістів "Спецконтролю", котрі вказують, що або протягом тривалого відрізку часу патрульні поліцейські не патрулювали одну з найважливіших транспортних магістралей обласного центру Закарпаття, або мають місце характерні для міліції "договорняки" з водіями-порушниками.

09 січня 2016р.

Теги: поліція, міліція

Коментарі

Читач 2016-01-10 / 14:14:31
Значить люстрацію було проведено не належним чином... Шкода, що громадську позицію має невеликий відсоток громадян...

О.Д. 2016-01-09 / 23:00:54
1. Молодь патрульної поліції - це не те саме, що її керівництво, вихідці з міліції, з Грубарем включно.

2. Звідкіля вам знати, скільки часу треба для того, щоби "порішати" цю справу? )

3. Моя громадська позиція є тут, в коментарях, тут - http://zakarpattya.net.ua/News/149042-Na-kerivnu-posadu-v-patrulnu-politsiiu-Uzhhoroda-pryznachyly-militsionera-shcho-keruvav-areshtamy-aktyvistiv-na-Narodnii , http://zakarpattya.net.ua/News/149678-Staty-uzhhorodskym-politseiskym-eks-militsioneru-Hrubariu-dopomohly-profesiini-iakosti-zdobuti-pry-zatrymanni-aktyvistiv.
А ще вона була на зустрічі з керівництвом патрульної поліції, де вона вперлася в нерозуміння з їх боку))
Ну і ще трохи цієї позиції буде дещо згодом. З підписами включно... )

Читач 2016-01-09 / 22:45:09
Логіка де??? Якби був договорняк, це би "порішали" за півгодини... Це - не є така ситуація, яка потреюує такого довгого по часу "розрулювання"... Патрульній поліції(де молодь працює не тільки за зарплату, а і за ІДЕЮ), не хочеться починати свою діяльність з негативних бонусів... Треба просто повірити вних.. А про одіозних, та де ж ваша, наша громадська позиція щодо підписів про їх звільнення???

О.Д. 2016-01-09 / 20:15:40
А які підстави вірити поліції, якщо там командиром роти - один із найодіозніших ужгородських мусорів Грубарь? Чому в такому випадку не допустити, що пішли в хід договорняки?

Читач до Суперчитача 2016-01-09 / 20:09:08
А які підстави вірити таксисту? А якщо знайдуться такі, котрі скажуть, що їхали у 5 рана, і ауді там не було???

Суперчитач. 2016-01-09 / 17:59:29
А хто казав що таксист телефонував кудись?

Читач 2016-01-09 / 17:49:43
Дуже цікаво, а чому цей "анонімний" таксист не зателефонував до поліції??? Зателефонувати до "контролю" - мав час, а до патрульної поліції, куди телефонують всі свідомі громадяни не зміг??? Цікавий "анонімний таксист"... Чи він не бачить різниці між патрульною поліцією і так званим "Спецконтролем"??? Чому через свою диспетчерську службу СВІДОМИЙ таксист не повідомив про виявлену автівку?

Василь з Перечина 2016-01-09 / 16:23:07
Явно шось мусора хотіли порішати.

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності