Водія, який у новорічну ніч в Дубовому п’яним збив пішохода та втік, затримали

У ніч Нового року в смт Дубове Тячівського району сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждав 22-річний пішохід. Водій, збивши чоловіка, з місця пригоди втік. Працівники сектору міліції по забезпеченню дорожнього руху у Тячівському районі спільно із працівниками Тячівського відділу міліції знайшли горе-водія. Ним виявився 29-річний тячівець.

Водія, який у новорічну ніч в Дубовому п’яним збив пішохода та втік, затримали

31 грудня о 23 год до Тячівського відділу міліції надійшло повідомлення від чергового лікаря про те, що до них був доставлений чоловік із відкритою черепно-мозковою травмою, яку він отримав внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Виїздом слідчо-оперативної групи та працівниками сектору патрульної поліції по забезпеченню дорожнього руху Тячівського району, стало відомо, що дана пригода сталася в смт Дубове Тячівського району. Водій, керуючи невідомим автомобілем, збивши пішохода, зник у невідомому напрямку.

Як з’ясували правоохоронці в ніч, напередодні, нового 2016 року, 22-річному чоловікові, мешканцю смт Дубове Тячівського району, не вистачило 30 хвилин для того, щоб благополучно зустріти Новий 2016 рік. Молодий чоловік саме йшов до знайомих зустрічати Новий рік, а натомість опинився у лікарні із численними травмами.

В ході оперативно-розшукових заходів ввечері 2 січня першим було знайдено автомобіль, а згодом і його водія. Як стало відомо, за кермом автомобіля марки ВАЗ-2121, причетного до ДТП, перебував 29-річний житель Тячівського району. Горе-водій у час скоєння дорожньо-транспортної пригоди перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Автомобіль оглянутий та доставлений на штраф майданчик Тячівського ВП ГУНП. За даним фактом проводиться перевірка, повідомили у прес-службі відділу безпеки дорожнього руху міліції Закарпаття.

03 січня 2016р.

Теги: ДТП, Дубове

НОВИНИ: Кримінал

14:55
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 5
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 5
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
» Всі новини