У Мукачеві за неправильне паркування поліцейські оштрафували начальника міжгірської міліції (ФОТО)

Учора, 2 січня, у Мукачеві патрульні поліцейські помітили авто, припарковане з порушенням правил дорожнього руху, та вирішили перевірити документи власника, який зупинився на відстані 1 метра від пішохідного переходу.

У Мукачеві за неправильне паркування поліцейські оштрафували начальника міжгірської міліції (ФОТО)

З'ясувалося, що авто належить начальнику Міжгірського РВ міліції.

Також у водія був відсутній поліс обов'язкового цивільного страхування. На нього було складено постанову за статтями 122 ч.1 та 126 ч.1, повідомляє прес-служба патрульної поліції Ужгорода-Мукачева.

03 січня 2016р.

Теги: поліція, міліція

Коментарі

дерево 2016-01-04 / 14:57:17
ичі мав утікаті з тої поліції,як чорт од ладана,а вун ся тримле за посаду,як блоха гуні,так му треба.тепирь го пуйдуть ...або рішить???

бувший мент 2016-01-04 / 12:19:48
но та кой ниє рв міжгірського та най там уткриют циганську школу на чолі з директором жалізинським

свалява 2016-01-03 / 20:38:22
Ичі нормальний мент.А поліціянти лучше б ловили оленів на крутих іномарках та водіїв бусів,які паркуються прямо на пішохідних переходах.

111 2016-01-03 / 18:46:41
Шановні, немає у нас уже Міжгірського РВ. Пишіть грамотно.

май русин 2016-01-03 / 17:37:05
Vanya, то Мерс твого утця? :)

ник 2016-01-03 / 17:34:47
я знаю начальників райвідділів та гаїшників подеяких які працювали раніше то вних і жигулів нема в 50 років на той час

Vanya 2016-01-03 / 16:53:24
Ну і шо тут не так???? Не розумію!!! Хіба він "бикував"????? Нормальна, адекватна, цивілізована людина!!!!! А звідки машина і на які кошти, то на це є декларація!!!!! Народ, включайте замість емоцій мозги!!!!!!

ник 2016-01-03 / 15:44:03
він шо сука на чехах разом з язвов заробив падла помню як їхав правий сектор через Нижні Ворота то ті мусора шо стояли на постови даї з своїх машин номера познімали та поховали по пелорамах

ник 2016-01-03 / 15:40:38
хай буде за 11 тисяч у жони його за 15 будиноки за 500000 так це бідний на зарплату 2500 грн

R L 2016-01-03 / 15:35:01
КЕМРІ ТОЙОТА НА УКРАЇНСЬКИХ !!!!БЛЯХАХ ЗА 11 ТОН ЗЕЛЕНИХ ВІЧНО ?

ЗРАЗУ ВИДНО ГАЇШНИК
ТУТ НАВІТЬ ДИСКУСІЮ ВЕСТИ НІЧОГО.

Гаішник 2016-01-03 / 14:47:59
Тоже найшли мені машину дорогу...ви олені конкретні, машина за 11 тисяч доларів то розкош????подивіться бля.ь на яких іздять сигаржтчіки і контрабандісти??!!то нормально???а чоловік купив недорогу машину та то біда???повашому бідний значить порядний??!ганьба Вам

патріот 2016-01-03 / 14:05:55
його треба було штрафувати не за неправильне паркування, а за "неправильне" придбання дорого авто. За які гроші в бідному, гірському районі, нач.міліції їздить на такому авто. Це питання до люстраторів, ГПУ, НАБ і т.д.

ник 2016-01-03 / 12:53:30
то всі в ряд ментовські машини а поліса з них ніхто немає а половина машин ліваки

R L 2016-01-03 / 12:51:03
НАЧАЛЬНИК МІЛІЦІЇ МІЖГІРЯ НА ТОЙОТІ КЕМРІ ?
ВСЕ НОРМАЛЬНО
ВЗАГАЛІ ВСЕ.

НОВИНИ: Кримінал

19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком