У Мукачеві за неправильне паркування поліцейські оштрафували начальника міжгірської міліції (ФОТО)

Учора, 2 січня, у Мукачеві патрульні поліцейські помітили авто, припарковане з порушенням правил дорожнього руху, та вирішили перевірити документи власника, який зупинився на відстані 1 метра від пішохідного переходу.

У Мукачеві за неправильне паркування поліцейські оштрафували начальника міжгірської міліції (ФОТО)

З'ясувалося, що авто належить начальнику Міжгірського РВ міліції.

Також у водія був відсутній поліс обов'язкового цивільного страхування. На нього було складено постанову за статтями 122 ч.1 та 126 ч.1, повідомляє прес-служба патрульної поліції Ужгорода-Мукачева.

03 січня 2016р.

Теги: поліція, міліція

Коментарі

дерево 2016-01-04 / 14:57:17
ичі мав утікаті з тої поліції,як чорт од ладана,а вун ся тримле за посаду,як блоха гуні,так му треба.тепирь го пуйдуть ...або рішить???

бувший мент 2016-01-04 / 12:19:48
но та кой ниє рв міжгірського та най там уткриют циганську школу на чолі з директором жалізинським

свалява 2016-01-03 / 20:38:22
Ичі нормальний мент.А поліціянти лучше б ловили оленів на крутих іномарках та водіїв бусів,які паркуються прямо на пішохідних переходах.

111 2016-01-03 / 18:46:41
Шановні, немає у нас уже Міжгірського РВ. Пишіть грамотно.

май русин 2016-01-03 / 17:37:05
Vanya, то Мерс твого утця? :)

ник 2016-01-03 / 17:34:47
я знаю начальників райвідділів та гаїшників подеяких які працювали раніше то вних і жигулів нема в 50 років на той час

Vanya 2016-01-03 / 16:53:24
Ну і шо тут не так???? Не розумію!!! Хіба він "бикував"????? Нормальна, адекватна, цивілізована людина!!!!! А звідки машина і на які кошти, то на це є декларація!!!!! Народ, включайте замість емоцій мозги!!!!!!

ник 2016-01-03 / 15:44:03
він шо сука на чехах разом з язвов заробив падла помню як їхав правий сектор через Нижні Ворота то ті мусора шо стояли на постови даї з своїх машин номера познімали та поховали по пелорамах

ник 2016-01-03 / 15:40:38
хай буде за 11 тисяч у жони його за 15 будиноки за 500000 так це бідний на зарплату 2500 грн

R L 2016-01-03 / 15:35:01
КЕМРІ ТОЙОТА НА УКРАЇНСЬКИХ !!!!БЛЯХАХ ЗА 11 ТОН ЗЕЛЕНИХ ВІЧНО ?

ЗРАЗУ ВИДНО ГАЇШНИК
ТУТ НАВІТЬ ДИСКУСІЮ ВЕСТИ НІЧОГО.

Гаішник 2016-01-03 / 14:47:59
Тоже найшли мені машину дорогу...ви олені конкретні, машина за 11 тисяч доларів то розкош????подивіться бля.ь на яких іздять сигаржтчіки і контрабандісти??!!то нормально???а чоловік купив недорогу машину та то біда???повашому бідний значить порядний??!ганьба Вам

патріот 2016-01-03 / 14:05:55
його треба було штрафувати не за неправильне паркування, а за "неправильне" придбання дорого авто. За які гроші в бідному, гірському районі, нач.міліції їздить на такому авто. Це питання до люстраторів, ГПУ, НАБ і т.д.

ник 2016-01-03 / 12:53:30
то всі в ряд ментовські машини а поліса з них ніхто немає а половина машин ліваки

R L 2016-01-03 / 12:51:03
НАЧАЛЬНИК МІЛІЦІЇ МІЖГІРЯ НА ТОЙОТІ КЕМРІ ?
ВСЕ НОРМАЛЬНО
ВЗАГАЛІ ВСЕ.

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 12
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1