Електроенергія в Крим не надходить - Укренерго

Ремонтні роботи на ЛЕП "Каховська-Титан" на Херсонщині, де було пошкоджено електроопору, повністю завершено, але сама лінія не підключена до струму.

Про це 2 січня інформує прес-служба Херсонської ОДА.

Керівник Херсонських магістральних електромереж компанії Укренерго Ігор Босько зазначив, що роботи на ПЛ 220 Каховка-Титан повністю завершено, але сама лінія не підключена до електроенергії. Подача електроенергії на Крим припинена.

"01 січня 2016 року закінчився контракт на поставку електроенергії до тимчасово окупованого Криму, тому всі подальші дії повинні вирішуватися на рівні вищого керівництва країни, свою роботу ми виконали, - зазначив Босько.

За його словами, "коли переговорні процеси між двома сторонами завершаться, ремонтникам Укренерго знадобиться менше ніж 2 години що під’єднати шлейфи для подачі електроенергії".

Тим часом графіки подачі світла в анексованому Криму не дотримуються, справедливого розподілу електроенергії немає. Жителі муніципалітетів повідомляють про постійні перебої зі світлом.

Одним з найбільш проблемних регіонів стала Велика Ялта. Там люди змушені по чотири-п'ять годин сидіти без світла, і, за словами місцевих жителів, після такої тривалої перерви електроенергію подають на годину, а потім знову "багатогодинна пітьма".

Як написав на своїй сторінці в Facebook місцевий житель, домогтися графіків подачі електрики в ялтинському "Крименерго" неможливо.

За словами інших місцевих жителів, разом зі світлом в будинках відключається опалення. При цьому температура повітря в суботу опівдні склала -5 градусів.

Севастополь також живе в режимі економії електроенергії. Як написав на своїй сторінці прес-секретар так званого губернатора Севастополя Кирило Москаленко, частина міста також без світла.

"У зв'язку з аварійними роботами в мережах Кримської енергетичної системи диспетчером" Крименерго "введена в дію системна автоматика відключення навантаження. Внаслідок цього, в даний час в Севастополі знеструмлені пр. Перемоги, Жидилова, Острякова і центр міста", - зазначив Москаленко.

Як відомо, 30 грудня за 20 км від Каховки впала електроопора ЛЕП Каховка-Титан, що подає електроенергію з материкової частини України в окупований Крим.

02 січня 2016р.

Теги: Крим, електроенергія

НОВИНИ: Різне

22:35
Угорщина заблокувала рух України й Молдови до відкриття нових переговорних кластерів
14:10
У Києві другий день триває акція на підтримку Федорова
09:05
Колір із доглядом - система фарбування NatureColor Plex від Abril et Nature
09:00
Волонтерські закупівлі - як організувати збір і придбати спорядження для підрозділу
08:53
Повернення померлої людини з Європи до України
17:31
ЄС не даватиме захист українцям, які втікають від служби – попереднє рішення
14:05
Підшивка карниза - для чого потрібні панелі
01:05
Дистанційна освіта для родин Закарпаття - навчання без прив'язки до адреси
10:59
Наматрацник та топер - у чому різниця і що обрати
12:02
Хірургічні моторні системи - точність, продуктивність і сучасні можливості
11:40
Новобудови в регіонах - як покупцю оцінити девелопера до першого внеску
23:51
Як працюють інсектициди. Їхні види
23:48
Як обрати ідеальне розкладне крісло - поєднання комфорту, стилю та економії простору
17:57
Футболка, яка працює на бізнес, або Чому брендований одяг є важливою складовою маркетингу
10:24
Комерційні приміщення - як обрати простір, який працюватиме на ваш бізнес
00:31
Мінітрактор для теплиці, саду та вузьких ділянок - чому це топовий вибір
00:26
Вишиванка у щоденному гардеробі - як носити етностиль не лише на свята
02:39
Обираємо колеса для самокату в магазині Lisoped
02:34
Газобетонні блоки - матеріал, що змінює уявлення про швидке будівництво
02:30
Електрична тепла підлога DEVI - коли комфорт починається з першого кроку
20:35
Чому болить голова - що говорять терапевти
20:29
Доставка товарів з Китаю в Україну - як замовляти товари для себе без зайвих турбот
20:26
Чому забудовникам варто делегувати ландшафтні роботи у Львові професіоналам
23:34
Снайпер у бригаді «Азов» - як перейти в елітний підрозділ НГУ
23:11
Як обрати надійного виробника обладнання для бомбосховищ - критерії та сертифікація
» Всі новини