Реклама B3

Патрульна поліція оперативно розкрила крадіжку з помешкання активіста "Спецконтролю" (ФОТО)

Увечері неділі, 27 грудня, близько 20.00, невідомі особи обікрали помешкання одного з активістів ГО "Спеціальний контроль" Андрія Лейко. Попри те, що в будинку в цей час перебував старший син господаря, а світло горіло на кухні і в кімнаті, злодій тихо відкрив вхідні двері і викрав з коридора жіночу сумочку з гаманцем, в якому було 1200 грн, водійське посвідчення та паспорт дружини власника.

Патрульна поліція оперативно розкрила крадіжку з помешкання активіста "Спецконтролю" (ФОТО)

Виявивши пропажу, господарі викликали слідчо-оперативну групу, але подумки вже попрощалися з вмістом вкраденого гаманця. А тому дзвінок мобільного телефона вже о 3-й ночі став приємною несподіванкою: телефонували патрульні поліцейські, які повідомили, що виявили злодійку, у якої знайшли гаманець з грошима та документами.

Як з'ясувалося, виявлення зловмисниці і повернення викрадено стало результатом буденної роботи патрульних поліцейських: вони виявили на площі Петефі п'яну особу, в якої і виявили вкрадене. Ця жінка з так званого неблагополучного контингенту формально є біженкою з Горлівки на Донеччині.

Документи і ще не витрачені злодійкою понад 900 гривень патрульні поліцейські негайно повернули власникам, привізши додому.

"Хочу щиро подякувати за чудову, оперативну роботу патрульної поліції - від себе особисто і від своєї родини, а також від  ГО "Спеціальний контроль", - сказав А.Лейко в коментарі інтернет-виданню Закарпаття онлайн з цього приводу.

Крім того, ГО "Спеціальний контроль" офіційно надіслала подяку на адресу патрульної поліції, а подружжя Лейко особисто завітало до офісу патрульної поліції, аби подякувати за якісну роботу.

ГО "Спеціальний контроль" - це організація. яка системно відстежує всі недоліки в роботі нової патрульної поліції, аргументуючи це потребою в забезпеченні справді нової якості.

28 грудня 2015р.

Теги: поліція, Спецконтроль, Спеціальний контроль

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Питання 28.12.2015 / 20:20:13
Хто фінансує отой "Спецконтроль"? Якщо дають гроші, значить комусь потрібні ці клоуни.

патріот 28.12.2015 / 20:01:18
цей спецконтроль (я вже писав) по пятам ходить за новою поліцією. Зверніть увагу на печатку організації "Громадська організація", а коли викладають відео в інеті, ведуть себе як мінімум прокурори,СБУшники. Хай контролюють на відстані, а не провокують, і не лізуть в очі поліціянтам.

Мікловш 28.12.2015 / 19:03:43
Хижу треба закривати!

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
» Всі новини