Реклама B3

Балога відреагував на "контрабандне" розслідування ТСН на Закарпатті вимогою перевірити наведені факти і дати політичну оцінку ситуації

Так, реагуючи на шокуюче розслідування журналістів ТСН. Тиждень, які вирушили разом із силовиками на спецоперацію і відзняли викривальний сюжет про схеми контрабанди на Закарпатті, нардеп звернеться в усі компетенті органи з вимогою розслідкувати наведені у сюжеті факти.

Балога відреагував на "контрабандне" розслідування ТСН на Закарпатті вимогою перевірити наведені факти і дати політичну оцінку ситуації

Про таке Віктор Балога написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Багатьох може шокувати це розслідування телеканалу 1+1, адже влада не один раз повторювала, що контрабанду на західних кордонах зупинено.

Але усе з точністю до навпаки. Її переведено на промислові масштаби і віддано під контроль криміналітету. Це можна зрозуміти навіть з журналістського розслідування програми "ТСН.Тиждень".

Як народний депутат, направлю звернення в усі компетентні органи з вимогою перевірити факти, наведені в цьому сюжеті, і відповідним чином відреагувати на те, що відбувається на Закарпатті. Адже коли ця влада піде, потрібно буде і справді проводити АТО, щоб зачистити регіон від криміналітету, якому влада надає найширше сприяння.

Сподіваюся, Президент України теж буде мати можливість ознайомитися з цим розслідуванням, а тому мають бути і політичні висновки з його боку. Якщо ж ні, то це дасть нам підстави вважати, що він теж в долі", - зазначає Віктор Балога.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, спецоперація, яку на українсько-угорському кордоні на закарпатській Берегівщині провели працівники СБУ спільно з журналістами ТСН і яка мала пройти спокійно, ледь не завершилася побоїщем з жертвами. Контрабанда тут – системний бізнес, який захищається усіма засобами. І контролюється владою, констатували в сюжеті журналісти.

28 грудня 2015р.

Теги: Балога, розслідування, контрабанда, звернення

Реклама B4

Коментарі

об'єктивка 28.12.2015 / 22:22:31
Це я, ви баба базарна? Не варто плутати В.І. з деякими з його родичів, які певний час цим займалися, але далеко не в масштабах Лунченка і Ланя.

Це я 28.12.2015 / 22:05:04
А я знаю, що В.І. постачає сигарети до прикордонних сіл.
Хібащо забрали внього цей бізнес.
Тому і недоволен.
Можливо тому і Москаль говорив, що потрібно позбавляти Балог керуванням областю.

іван 28.12.2015 / 19:49:36
хто надавав дозволи на виділення ділянок? хто підписував документи? хто був тоді губернатором? все це легко перевірити.цих осіб прилюдно судити відкритим судом.все можна зробити при бажанні і правду теж знайти, якщо треба.як показує практика і депутата можна за яйця притягти ( згадайте мосійчука). так можна і лунченка,і губаля і балогу( якщо він у цьому замішаний). громадські активісти! ау! давайте наведемо порядок у себе в домі, давно вже потрібне генеральне прибирання.

іван 28.12.2015 / 18:00:41
то вже 20 років такі справи з контробасом,море людей стали мільйонерами в доларах на цих потоках, І питання лиш в одному ко їх і коли очолював і очолює. Фактично треба заборонити цей "бізнес", а нажите багатство з контробанди націоналізувати і тоді наша область точно стане Швейцарією. Може колись так і буде, бо люди доведені до ніщети і відчаю

Олексію 28.12.2015 / 15:27:31
Чому не був обурений? Зайди у його Фейсбук і почитай. Писав же, що контрабанду на Закарпатті очолює влада.

А ще, тоді приводів до обурення було менше, бо тоді йовбаки Блюка не були ще такі охренівші, як тепер, коли вони тримають владу на Закарпатті, а тому не опускали погранців і не стріляли в СБУшників.

По-друге, запитай, чому досі не обурені подєльники Москаля лунтік (який ганяє контрабандні сигарети до кордону) і Блюк (який переганяє їх через "зєльонку")?

А ще, чому Москаль сьогодні вкотре з3,14здів, що ділянки виділялися при Губалю, хоча насправді їх виділяли при Лунченку?

Це тебе не цікавить?

Олексій 28.12.2015 / 15:19:03
Цікаво чому В.І. не був такий обурений вказаними подіями коли члени "ЄЦ" очолювали ОДА та районні адміністрації по всій області, коли проводилось виділення вказаних ділянок у 2014 році... лицемірство

Степан Крук 28.12.2015 / 10:25:19
Вікторе Івановичу! Розпочніть негайно і доведіть цю ганебну справу до логічного фінішу!

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:27
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
» Всі новини