На ужгородській об'їзній сталася серйозна ДТП (ФОТО)

Близько о пів на першу 27 грудня, на об'їзній автодорозі біля обласного центру Закарпаття, неподалік від в'їзду на територію ресторану "Кілікія" сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода.

На ужгородській об'їзній сталася серйозна ДТП (ФОТО)

Її учасниками стали "Деу Ланос" і "Опель", повідомляє користувач соціальної мережі Фейсбук Serjio Mókus.

Одне з авто лежить перекинутим у кюветі, інше - на дорозі, але серйозно пошкоджене.

Як повідомляють свідки з місця події, один з поліцейських повідомив, що "з людьми все гаразд".

27 грудня 2015р.

Теги: ДТП, об'їзна, Кілікія

Коментарі

ужгородець 2015-12-28 / 07:00:35
У тому то й біда, що всяке мурло хоче рулити, а гроші заробити не валовшне, тому й скуповують словацьке барахло по дешевці. Але скоро цьому буде кінець. Уже йде мова про постановку на облік та розмитнення авто на словацьких та мадярських номерах, а також щорічне проходження ТО.
Хочеш нормально жити - живи, але по законах держави та по зароблених доходах.

Михайликови 2015-12-27 / 21:37:23
Чуєш,сам ти ніщеброд кідь не можеш купити машину в країні в якій живеш!І в чому тобі завідувати?Я купив НОВУ дорогу іномарку,гроші заробив чесно,податки із доходів всі сплативі.Із моїх податків строяться дороги,школи,садочки для дітей,платять заплату новим поліцейським...А ти що зробив?Купив корито Євро3 б/у-шну резину і блатуєш?!Іди краще субсидію оформляй

михайло 2015-12-27 / 19:34:23
Ооо, як понесло ніщебродів на кредитних лайносах,...попустіться, не завилуйте,... ДТП за участі ВАЗелінів і Лвйносів набагото більше ніж з "словацькими" авто...

ужгородець 2015-12-27 / 18:59:08
А що Іване набагато дорожчий Ланос в Україні ніж Фольксваген-Туарег в Словаччині??
Чомусь більшість ужгородців находить гроші щоб купити в Україні в законний спосіб автомашину, а молода блатота катається на словацьких номерах.
Ти пройдися по місту, роззуй очі, заодно подихай киснем, і подивися, що то за авто на словацьких та угорських номерах. Та це шановний круті іномарки.
І ще, не маєш грошей на законний автомобіль, катайся на велосипеді.
На рахунок нашого законодаства, то попробуй постав на облік в Європі авто з українськими номерами.

Іван 2015-12-27 / 17:24:43
Чуєш ти УЖГОРОДЕЦЬ це тому що люди за такі гроші немають змогу купити на Україні нормальне авто. А некладуть на облік томущо законодавство недосконале. Немаєш де паркуватися ходи пішки більше кисню до мозгу буде поступати.

ужгородець 2015-12-27 / 15:07:59
Ти шановний пане Київ, можеш покататися хоть на х.., якщо маєш дяку.
А проблема в Закарпатті є, оці кончені словацькі та ще хрен знає які номери. З яких пір Закарпаття стало територією Словаччини чи Угорщини, що половина автомобілів в області їздять на номерах цих країн.
Хитрожопі пацанята ні на облік не ставлять ці авто, які після ДТП важко встановити, державі ні копійки.
Тай подивіться, що це за авто Мерси, Ауді, Фольци, тобто далеко не ДЕУ.
Через ці нерозмитнені та дешево куплені авто, в Ужгороді ніде автомобіль припаркувати.
Тож маєте з ким наводити порядок пане Москаль.

Е.С. 2015-12-27 / 13:21:43


Пох** що ви ситуації не знаєте, вам би лиш при**атися до номерів.)


Київ 2015-12-27 / 12:59:55
Вообще заборонити всім їздити !!! Хіба - на конях))) До....би!!!

До 2222 2015-12-27 / 12:39:33
Да,в нашій країні дебіли пронумеровані! Якщо б він купив розмитнений автомобіль за 7-8 тис.$ то хоча б його жалів і жалів потрачені на нього гроші,а так купив за 800$ і йому здається,що "море по коліна",розіб"є один- купить інший! Пора би вже покінчити з цими автомобілями по ціні мобільних телефонів!

Це я 2015-12-27 / 12:13:33
Яке має значення, на яких номерах?
Винні не машини, а водії. І міліціянти, які їм дозволяють бикувати.
Я знаю, цигани їздять без прав. Вони платять міліціянтам опції за право їздити, терміном на місяць.
Ви бачили циган в автошколах, принаймні стільки, скильки їх їздить по дорогах?

ужгородець 2015-12-27 / 10:35:38
Та на словацьких номерах взагалі треба заборонити їздити. Ми в Україні живемо, чи хрен знає де ??
На облік не ставлять ці машини, у звязку з чим їх не можливо ідентифікувати.

zorro 2015-12-27 / 10:11:43
a debilu na ukrajinskux nomerax naj doma sedjat

О.О. 2015-12-27 / 07:54:09
В загалі треба заборонити їздити на закордоних номерах закарпатським дебілам. Візьмуть за копійки словацьку рухлять і потім її не шкодуючи, нищать нажите трудом майно і життя нормальних людей. Просто беспрєдел на дорогах Закарпаття!

2222 2015-12-27 / 07:16:31
хіба дебіли пронумеровані? він на любих номерах біду наробить

Читач 2015-12-27 / 02:56:12
Знову дебіли на словацьких номерах біди наробили.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини