Сколівський район Львівщини та закарпатська Міжгірщина підписали меморандум про співробітництво

У селі Волосянка Львівської області 21 грудня відбулося засідання за круглим столом на тему ,,Активізація розбудови туристичної інфраструктури в рамках реалізації проекту ,,Організація автомобільного зв᾿язку Тисовець — Славсько — Боржава” за участі делегацій від Львівської та Закарпатської областей.

Сколівський район Львівщини та закарпатська Міжгірщина підписали меморандум про співробітництво

Головною темою засідання було співробітництво з реалізації проекту розвитку туристично-рекреаційних можливостей високогірних територій Львіської та Закарпатської областей шляхом організації автомобільного зв΄язку ,,Тисовець — Славсько — Боржава”.

Тема — актуальна і перспективна, оскільки реалізація проекту допоможе об'єднати і збільшити туристичні потоки Львівської і Закарпатської області, а в першу чергу — в рази скоротити автошлях, який долають туристи, їдучи з Львівської області у Закарпатську і навпаки. Приміром, зараз від Волосянки до Боржави автошлях «у кругову» становить 110 км., а з появою «прямого» сполучення між Сколівським районом Львівщини і Міжгірським районом Закарпаття цей автошлях скоротиться до 30 км, тобто у 3,7 (!) разів. Коли прямий автошлях між областями буде налагоджено, Боржава у с. Пилипець може стати найбільшим гірськолижним курортом Карпат.

По завершенню засідання відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Сколівським районом Львівської області та Міжгірським районом Закарпатської області. Підписання Меморандуму відбулось за участі заступника департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації Наталії Табаки та начальника управління туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації Дениса Мана, повдомили Закарпаття онлайн в управлінні туризму та курортів Закарпатської ОДА.

25 грудня 2015р.

Теги: меморандум, співпрця

НОВИНИ: Соціо

17:23
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
» Всі новини