В Ужгороді наводять лад з паспортами вивісок

На виконання розпорядження міського голови Ужгорода №502 від 15 грудня цього року вчора робоча комісії фахівців різних відділів і служб міської ради почала перевірку паспортів вивісок, насамперед в історичному центрі Ужгорода. Адже важливо, щоб оформлення вивісок було не хаотичним, на власний смак кожного, а за визначеними стандартами, адже йдеться про естетику і туристичну привабливість обласного центру Закарпаття.

В Ужгороді наводять лад з паспортами вивісок

До складу робочої комісії увійшли представники відділу благоустрою департаменту міського господарства, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, управління архітектури та містобудування, відділу муніципальної поліції і правопорядку, а також юридичного відділу.

У списку першочергових магазинів, офісів, куди навідалися з перевіркою – 29 суб’єктів господарювання у центрі міста, в яких паспорти вивісок протерміновані. Під час перевірки просили звернутися в Центр надання адмінпослуг і поновити паспорти або ж надати документи для їх виготовлення, складали про це приписи – документи, які не містять санкцій, але застерігають, що виявлені недоліки потрібно у визначені терміни усунути.

Слід нагадати: діє рішення сесії Ужгородської міськради від 22 липня 2011 року (№193) «Про порядок встановлення вивісок в м.Ужгород», яким і належить керуватися в цьому питанні. Із 2013 року йшла мова, що в документ потрібно внести зміни або ж розробити новий, зокрема, з огляду на те, що звертатися підприємцям потрібно уже не в управління архітектури, а в Центр надання адмінпослуг. Проте поки нове рішення не прийнято, діє рішення 2011 року, яке не відмінено. Очевидно, вже ближчим часом на сесії розглянуть зміни до цього документу, бо 4 листопада на офіційному сайті оприлюднено регуляторний акт – проект рішення «Про зміни та доповнення до Порядку встановлення вивісок в місті Ужгород, затвердженого рішенням VII сесії міської ради VI скликання 22 липня 2011 року № 193». Новий документ детально передбачає вимоги до вивісок, їх стилістику, освітлення тощо.

Перевірки вивісок проводять у рамках загальної стратегії наведення ладу з рекламою в Ужгороді, за що взялася команда оновленої міської влади, інформує прес-служба Ужгородської міськради. 

 

23 грудня 2015р.

Теги: вивіска

НОВИНИ: Соціо

21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 4
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 9
Мер власних інтересів
14:36
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
» Всі новини