Казками, мультиками та дарунками привітали в Ужгороді із прийдешніми святами дітей закарпатських воїнів (ФОТО)

23 грудня в Ужгородському коледжі культури і мистецтв організували свято для дітей закарпатських військових, а також малят із соціально незахищених родин.

Казками, мультиками та дарунками привітали в Ужгороді із прийдешніми святами дітей закарпатських воїнів (ФОТО)

Привітали дітей та їхніх батьків із наближенням новорічно-різдвяних свят дипломати, представники влади й військові керівники.

Зокрема, консул Угорщини в Ужгороді Арон Чех запевнив, що угорці вболівають за якомога швидшу інтеграцію України в ЄС, водночас, дуже стурбовані воєнними подіями та використовують кожну нагоду надати сусідам як моральну, так і матеріальну підтримку. Мовлячи ж про дітей закарпатських військових – за сприяння консульства чимало з них цьогоріч відпочили в Угорщині поблизу озера Балатон та інших мальовничих куточків. Консул висловив намір продовжити таке оздоровлення і за участі присутніх дітей. 

В свою чергу, Микола Журавльов вручив представнику консульства подяку за посильну допомогу відомства закарпатським воїнам. Також військовий комісар Ужгорода висловив вдячність сім’ям військових, дружинам і особливо дітям, котрі змушені проводити улюблені родинні свята без батьків. 

Розважали малечу новорічною казкою юні режисери коледжу (викладач Михайло Микулець), а постановкою фрагменту з відомого мультфільму "Шрек" – студенти-хореографи (викладач Єлизавета Бабяк), повідомили Закарпаття онлайн в управлінні культури Закарпатської ОДА.

 
 
 
 
 
 
 
 
23 грудня 2015р.

Теги: діти, привітання, подарунки, казки

НОВИНИ: Соціо

13:53
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 4
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
» Всі новини