Підлітка з Неліпина, що втік від опікунів, знайшли у сусідній Сасівці

Правоохоронці м. Сваляви знайшли 17-річного хлопчину, який втік від опікунів і два дні переховувався у своїх товаришів в сусідньому селі, повідомляє прес-служба обласної міліції.

До чергової частини Свалявського відділення міліції звернулися із служби у справах дітей із заявою про те, що  зник 17-річний хлопчина, який проживає у селі Неліпино Свалявського району. Хлопець перебуває у них на обліку, оскільки його батьків позбавлено батьківських прав.

Опікунка, тітка хлопчини, розповіла, що племінник уже неодноразово зникав з дому, проте швидко повертався.

На пошуки дитини був націлений особовий склад Свалявського відділення міліції. Відповідно розіслані орієнтування з прикметами хлопця до всіх міських та районних поліцейських відділів області.

Правоохоронці перевірили ринок, вокзал, сусідні села та інші місця, де міг би перебувати  хлопець.  Правоохоронці знайшли утікача у селі Сасівка, де хлопець  відпочивав у свого друга.

Наразі втікач перебуває в інтернаті у селі Батєво. Поліцейські провели профілактичну бесіду з неповнолітнім про неприпустимість такої поведінки.

23 грудня 2015р.

Теги: опікун, Неліпино, Сасівка

НОВИНИ: Соціо

23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 2
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 1
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 20
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
» Всі новини