В Ужгороді на першому засіданні оновленої адмінкомісії штрафували за сміття, незаконну рекламу і продаж алкоголю неповнолітнім

21 грудня відбулося перше засідання нового складу адміністративної комісії Ужгородської міської ради. За 37 складеними адмінпротоколами на засідання прийшли четверо порушників, решта, за рішенням комісії, однозначно отримають квитанції на сплату штрафів.

В Ужгороді на першому засіданні оновленої адмінкомісії штрафували за сміття, незаконну рекламу і продаж алкоголю неповнолітнім

Розглянули, зокрема, кілька вже «традиційних» справ про паління в громадських місцях, невчасну реєстрацію новонароджених, заняття проституцією, викидання великогабаритного сміття тощо.

Були і протоколи, складені на продавця за продаж цигарок неповнолітній особі, встановлення виносних рекламних конструкцій, розтяжок, банерів, зовнішньої реклами, відсутність пандусу в книжковому магазині. Щодо останнього випадку відреагували на дописи в соціальних мережах та звернення представників однієї з обласних спілок людей з обмеженими фізичними можливостями.

Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що підприємці, які раніше облаштовували свої заклади, повинні зважити на вимоги, встановлені кілька років тому щодо безперешкодного доступу в усі заклади інвалідів і спільно з управлінням архітектури та містобудування облаштувати їх відповідно до визначених норм.  

Також мер пояснив представнику фірми, щодо якого склали адмінпротокол за порушення правил розміщення зовнішньої реклами, що вимоги єдині до всіх і входити в обставини і нюанси кожного підприємця представники міської влади не будуть – до всіх буде єдиний підхід і вимога навести у місті лад.

Також за  поданням зі Львова розглянули протокол, складений за порушення розміщення літнього майданчика (тераси), який ужгородець розмістив у сусідньому місті. Штраф за це надійде до бюджету Ужгорода.

 

22 грудня 2015р.

Теги: адмінкомісія, штраф

НОВИНИ: Соціо

18:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф воїном Олександром Луцьом Фото новина
14:39
У Берегові пенсіонер потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
11:26
На Закарпатті митники зупинили спробу перевезення сигарет без акцизу до Словаччини Фото новина
09:01
Цього тижня на Закарпатті прогнозують до +17° і місцями дощі
14:29
/ 1
На Закарпатті запровадили нерестову заборону на вилов риби
12:15
/ 4
В Ужгороді прощаються із загиблим воїном Олександром Луцьом Фото новина
09:08
Випадок гепатиту А зафіксували на Хустщині
18:34
/ 1
В Україні цієї ночі переходять на літній час
16:46
На Закарпатті проведуть масштабні навчання цивільного захисту
11:57
На Закарпатті за тиждень патрульні зафіксували понад тисячу перевищень швидкості
18:29
У Тересві на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Іваном Міцурою Фото новина
17:03
/ 1
На Рахівщині врятували туриста з Дніпра, якому стало зле під час сходження у Карпатах Фото новина
15:38
У Мукачеві розшукали водія, який вчинив ДТП і втік Фото новина
11:23
/ 3
Прибиральниці, яка побила шваброю дитину в притулку у Батьові, призначили 510 грн штрафу
10:39
/ 1
У Мукачеві в останню дорогу проведуть полеглого воїна Василя Капітана Фото новина
08:58
/ 4
В Ужгороді встановили скульптуру «Реконструкція подій» Михайла Деяка Фото новина
17:27
На війні поліг воїн із Білок на Хустщині Олександр Бойко Фото новина
10:28
У Сваляві медики врятували жінку з критичним станом Фото новина
09:06
/ 7
Петиція до Зеленського з вимогою захистити Карпати набрала понад 25 000 за 6 днів
18:53
В Ужгороді патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
16:59
/ 1
На війні з росією поліг Герой із Онока на Берегівщині Юрій Брич Фото новина
12:14
/ 1
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи Фото новина
09:00
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Видрички на Рахівщині Микола Обрецький Фото новина
15:44
/ 2
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 9
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
» Всі новини