Знайденого вбитим чоловіка у Королеві на Виноградівщині застрелили двома пострілами впритул (ВІДЕО)

Загадкове вбивство 42-річного мешканця села Королево розслідують на Закарпатті. Кілька днів тому чоловіка застрелили. Вже відомо: пострілів було два - в голову та спину.

Знайденого вбитим чоловіка у Королеві на Виноградівщині застрелили двома пострілами впритул (ВІДЕО)

Мешканці тихого і спокійного закарпатського села Королеви налякані і досі повірити не можуть, що з їхнім односельцем сталася така трагедія

Пострілів у цьому будинку пролунало два, з різницею в кілька секунд. Сусіди їх чули, проте ніяк не зреагували.

Валентина живе по сусідству. Жінка каже, що чула постріли крізь сон. Від другого прокинулася, визирнула у вікно, проте ніде не було ані світла, ані підозрілих звуків. Тож подумала - привиділося. Наступного дня сусіда не бачила цілий день, а за добу тут уже працювали копи.

Валентина, сусідка:

- Ми прийшли - тут міліції повно, і кажуть нам - тут вбили сусіда. В суботу ще сусіда виділи, а в неділю цілий день, ніч не виділи.

Тіло вбитого 42-річного чоловіка виявила його співмешканка. Жінка не розуміла, чому чоловік так довго не повертається зі свого господарства, тож пішла до нього. А там - справжнє жахіття. Стіни червоні, а сам він у калюжі крові. Селянка негайно викликала поліцію. Копи ж визначили - чоловіка вбили пострілами в спину, і контрольним - у потилицю. Стріляли з мисливської незареєстрованої зброї.

Віктор Ребрей, керівник Виноградівського відділення поліції:

- Наявні два вогнепальні поранення від гладкоствольної рушниці, вилучені частини дробі ПЖ прямо із тіла, вистрели були здійснені в упор, тобто прямо приклавши дуло рушниці до тіла.

Місцеві кажуть, що вбитий мав кримінальне минуле, свого часу відсидів за ґратами. Але нині жив пристойно - працював в автосервісі, допомагав сусідам та був майстром на всі руки. У день смерті чоловіка люди чули постріли ще й край села. Ці факти вони пов'язують. 

- Коло колії були розбірки якісь. Там чули.

- Там постріли чули?

- Могли тіло сюди принести.

Наразі замовне це вбивство, кримінальні розбірки чи, можливо, помста - достеменно невідомо. Підозрюваний - 40-річний місцевий житель - у розшуку. Тож правоохоронці просять, якщо комусь відомо про місце перебування цього чоловіка, негайно зателефонувати на номер 102.

19 грудня 2015р.

Теги: постріли, вбивство

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 3
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини