На Закарпатті віднині діє 5 новостворених місцевих прокуратур

Відповідно до Закону України «Про прокуратуру», із 15 грудня 2015 року у Закарпатській області розпочали діяльність 5 новостворених місцевих прокуратур на базі 15-ти міських, районних та міжрайонних, які діяли раніше.

На Закарпатті віднині діє 5 новостворених місцевих прокуратур

Як повідомили Закарпаття онлайн у відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області, відповідно до вимог Прикінцевих та Перехідних положень цього Закону з 15 грудня 2015 року припинено діяльність шляхом реорганізації 2 міських, 10 районних та 3 міжрайонних прокуратур Закарпатської області.

Відповідно до вимог чинного законодавства, територіальна юрисдикція місцевих прокуратур розповсюджується наступним чином:

Берегівська місцева прокуратура: місто Берегове, Берегівський  та Виноградівський райони. Її, як повідомляло Закарпаття онлайн, очолив Юрій Беламут.

Мукачівська місцева прокуратура, що нею керуватиме Олександр Братюк: місто Мукачеве, Мукачівський, Воловецький та Свалявський райони.

Тячівська місцева прокуратура: Тячівський та Рахівський райони під керівництвом Степана Жовніра.

Ужгородська місцева прокуратура на чолі з Дмитром Кириленком: місто Ужгород, Ужгородський, Великоберезнянський, Перечинський райони та місто Чоп.

Хустська місцева прокуратура: місто Хуст та Хустський район, Іршавський та Міжгірський райони, де прокурором призначили Сергія Зовдуна.

 

 

15 грудня 2015р.

Теги: прокуратура, реформа

Коментарі

111 2015-12-16 / 14:32:49
які котирування на біржі по замам ?

Мик Мик Мок 2015-12-16 / 12:07:21
Бог побив тоту прокуратуру.

Штефанюк 2015-12-16 / 12:06:04
Закляля би ся прокуратура, коли тупi без освiти та досвiду дебiли займають прокурорськi посади, а досвiчних збираються звiльнити.

Римарук 2015-12-15 / 21:40:08
Революція гідності перемогла! Хай живе Майдан! Слава грошам! Смерть ворогам!

Вася 2015-12-15 / 21:32:41
У борделі поміняли місцями ліжка

Наталія Кузан 2015-12-15 / 21:15:05
Жодної реформи прокуратури не було, це все блеф і Янко просто зібрав гроші для Шокіна. У таких маштабах корупції ще у прокуратурі небуло навіть при Пшонці.

Зарева 2015-12-15 / 21:03:38
Янко ху..ло!

Іра 2015-12-15 / 21:00:20
Ці новостворені прокуратури почали свою роботу з корупціі

Бенцови 2015-12-15 / 20:59:57
У них не буде тих півроку. Гроші на вітер. Шокін скоро піде, а вони - за ним

Кайло 2015-12-15 / 20:56:37
Хлопці мають пам'ятник Янку і Бенці поставити у дворі обласної прокуратури

Бенца 2015-12-15 / 20:50:35
Гроші хлопці удобють за пів року.

Жовнір 2015-12-15 / 20:43:45
Гроші плачені, а Кузанам сосати бо і Зовдун тести здав хуже чим рядові працівники, а гроші своє зробили, бо за гроші всьо рішалося і буде рішатися.

До Марії 2015-12-15 / 20:37:14
Вся країна бачила. скільки балів набрав Кузан - понад 90, і скільки Жовнір - 73. менше ніж рядові працівники і зовнішні кандидати. Також вся країна читала протокол засідання Львівської конкурсної комісії від 12 листопада, в якому її секретар Денис Монастирський дав об'єктивну оцінку кандидатурі Жовніра, як такого, що не заслуговує на посаду керівника. За рішенням комісії на першому місці був Кузан, а Жовнір на третьому. І що? Хто мав бути, той і є, бо то було вирішено ще до тестування? І на шо та Америка кошти на тестування виділяла?

Марії 2015-12-15 / 20:24:58
Уся країна не бачила он-лайн, як вони заносили чемодани на "апеляцію" в один із санаторіїв трускавця. а потім - за добрий результат на "співбесіді"

Марія 2015-12-15 / 20:12:39
Звичайно, ті невдахи, які нічого не добилися в житті буду писати всяку дурню на нормальних хлопців, які достойно відстояли посади. Вся країна бачила он-лайн як вони проходила 4 етапи тестування. І не потрібно писати на тих, хто набагато краще від вас!!!!

Янко 2015-12-15 / 20:03:41
До "до правди"

Не хоче. Прокуратура хоче грошей.

до правди 2015-12-15 / 19:56:04
а прокуратура не хоче заступитись за міліціонерів, які відносно чесно прослужили в ОВС по 20 років і зараз їх без пенсії звільняють, бо так рішила непонятна комісія, а вся нечисть і далі купує собі посади і служить на благо народу тіпа. Кстаті, ці неугодні міліціонери часто не мають свого і власного житла на відміну від прокурорів і їх віл, тачок, бізнесів і т.д. Країна хабарників і ідіотів (електорату)

патріот 2015-12-15 / 19:39:24
Ці "хлопці молодці доказали перед всією Украіною , що вони" накралися достатньо, аби в цій корумпованій системі купитипосади керівників прокуратур

Правда 2015-12-15 / 19:27:42
Всі вони працювали і за режиму Ющенка,і коли був генеральний прокурор Піскун, Медведько.... ну і що???? Їм не потрібно жити і працювати в тій системі в яку навчалися і в якій по 10-15 років працювали??? Звідки така озлобленість на нормальних людей, які працюють в прокуратурі декілька років??? Хлопці молодці доказали перед всією Украіною , що вони достойні посад! Молодці!

До Янка 2015-12-15 / 17:58:31
Нашо так плювати на людей як на скот? Заберайся до Франківська.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 6
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини