Барну, який виносив Яценюка з-за трибуни, виключили з фракції Порошенка

Депутата Олега Барну виключили з фракції "БПП "Солідарність".

Перша пропозиція на засіданні фракції прозвучала, щоб Барна написав заяву сам, а друга - виключити з фракції. Абсолютна більшість депутатів підтримала пропозицію виключити з фракції.

Барна виступив коротко. Сказав, що депутатам відома його позиція:

"Я - проти Яценюка прем'єр-міністра. Я був послідовний у своїй позиції. Якщо потрібно - я напишу заяву", - сказав він.

Депутат від фракції БПП Валерій Пацкан пояснив, що це було непросте рішення:

"Луценко сказав, що заради того, щоб зараз був проголосований бюджет і податковий кодекс, і не було розпаду коаліції, ми маємо прийняти непопулярне рішення", - сказав нардеп.

"Якщо чесно, для нас це складне рішення", - зазначив він.

"Барна у виступі сказав, що він готовий на це заради того, щоб уникнути дестабілізації в державі", - сказав він.

Регламентний комітет рекомендував Раді позбавити можливості Барну відвідувати пленарні засідання впродовж 5 засідань, підтвердив голова комітету Павло Пинзеник.

У свою чергу глава МВС Арсен Аваков повідомив, що нардепи від БПП прийшли на засідання фракції "Народний фронт" з вибаченнями.

Як повідомлялося, 11 грудня у парламенті стався інцидент.

У мережу виклали повний відеозапис бійки у Верховній Раді, яка виникла після нападу депутата від БПП Олега Барни на прем'єра Яценюка.

На записі видно, як Яценюк завершує промову і до нього підходить Барна з квітами. Прем'єр, нічого не підозрюючи, бере букет, після чого депутат піднімає його на руки і намагається відтягнути від трибуни.

Після чого на Барну накинувся депутат від "Народного фронту" Андрій Іванчук і почав його агресивно бити, а багато інших депутатів спробували розтягнути обох.

Барна пояснив свій вчинок тим, що Яценюк, на його думку, повинен піти з посади прем'єра, інакше його "винесуть люди".

11 грудня 2015р.

Теги: Олег Барна, Яценюк, Солідарність

Коментарі

Обозреватель 12.12.2015 / 06:50:44
Теперь у Барны есть два выхода: либо он ведет Яценюка в ЗАГС, либо Яценюк ведет Барну в Прокуратуру...

НОВИНИ: Різне

10:05
Дротові чи безпровідні - які навушники обрати і що врахувати
18:28
Як обрати дискові лущильники для успішного обробітку ґрунту
13:37
У Словаччині хочуть ввести обовʼязкову службу через війну в Україні та претензії орбана
16:48
Суд призначив заставу детективу НАБУ, в якого виявили дороговартісну квартиру в Ужгороді Фото новина
11:21
Топ-5 в'язальних трендів: створюємо модний одяг та декор для дому
11:03
Сучасний підхід до зимової безпеки
15:54
Кольорові олівці: творчість та розвиток
14:20
Гарячі путівки - чому це найкращий вибір для тих, хто хоче добре відпочити
14:00
Камери відеоспостереження - тонкощі вибору підхожого рішення
15:57
Як правильно надягати та знімати контактні лінзи?
00:41
США кажуть, що готові разом з Європою довести економіку рф до "повного колапсу"
13:37
Суші — як замінити ресторан, не виходячи з дому
13:33
Брі та камамбер сир з білою пліснявою: в чому його секрет
13:29
Otto - огляд популярного німецького маркетплейса
19:05
Секрети безпечного та результативного лінкбілдингу
11:41
Виразкова хвороба: сучасні методи лікування
11:22
Кіпр: сонячний острів, де відпочинок стає реальністю з турфірмою Turpoisk
19:48
Лазні Київ: де справжній жар і пара
09:59
У Львові затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Фото новина
12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 26
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
» Всі новини