Мешканці ще однієї ужгородської багатоповерхівки відстояли у суді свій двір від забудови

Позитивного результату досягнуто за активної участі прокуратури, яка стала на бік містян

Мешканці ще однієї ужгородської багатоповерхівки відстояли у суді свій двір від забудови

У вівторок, 8 грудня 2015 року, апеляційним судом Закарпатської області (колегія судової палати з  розгляду цивільних справ  у складі  голови судового засідання – Г.Фазикош, суддів – С.Власова, Т.Бисаги) залишено в силі рішення Ужгородського міськрайонного суду 2013 року під головуванням Т.Деметрадзе у справі за позовом мешканців будинку №30 по вулиці Можайського в м. Ужгороді до Ужгородської міської ради. Згідно з цим документом, визнано недійсним державний акт на право власності на землю, що його було видано на підставі рішення Ужгородської міської ради О.Тулайдану.

Ефективність захисту інтересів мешканців, фахове доведення перед судом переконливості наданих доказів, а відтак і позитивний результат у ході розгляду справи було забезпечено участю органів прокуратури на стороні мешканців, які відстоювали своє право на користування земельною ділянкою прибудинкової території, що розміщена прямо під вікнами їх квартир.  Інтереси одного з позивачів у справі представляли у суді першої інстанції – прокурор прокуратури міста Ужгорода В.Савчак, в апеляційному суді – прокурор прокуратури Закарпатської області  М. Роман.

«Ухваленням цього рішення завершено черговий, на жаль, не фінальний етап щодо відновлення права мешканців будинку на користування прибудинковою територією, більше частина якої є зеленою зоною для відпочинку, яку облюбувало собі старше покоління наших сусідів. Повз прискіпливе око такої безкоштовної «охорони» до будинку не прокрадеться жоден небажаний відвідувач. Наші будинки були під суворим наглядом, ми намагаємося відновити цей квартальний правопорядок», – каже позивачка у справі Вікторія Максимів.

Раніше мешканці цього ж будинку разом з мешканцями інших багатоповерхівок відстояли у суді спільний двір у іншого забудовника – Павла Маєрчика.

10 грудня 2015р.

Теги: Можайського, двір, прокуратура

НОВИНИ: Соціо

13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 лютого
» Всі новини