До обласної програми "Турбота" на Закарпатті внесуть зміни, щоб допомогти краянам

На третьому пленарному засіданні першої сесії облради VІІ скликання, яке відбулося 8 грудня, депутати підтримали низку актуальних для жителів області депутатських запитів і звернень.

До обласної програми "Турбота" на Закарпатті внесуть зміни, щоб допомогти краянам

Так, Іван Курах звернувся з проханням виділити кошти  у рамках програми « Турбота»  на лікування важко хворої пенсіонерки-жительки с.Сойми Міжгірського району пані Марії М. Відтак 60 голосами депутати підтримали запит та направили його на розгляд обласної державної адміністрації. 

Також 59 голосами депутатів обласна рада ухвалила рішення підтримати депутатський запит свого колеги Ернеста Нусера з надання інформації про хід реалізації інфраструктурних проектів в рамках програми «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013» Європейського Союзу з реконструкції пунктів пропуску через Державний кордон України: «Ужгород», «Лужанка» та «Дяково», на здійснення яких у 2009 році виділено кошти у сумі 10,2 млн євро. Про результати розгляду цього запиту буде поінформовано депутата та обласну раду. 

Також 59 крайових парламентарів  підтримали депутатський запит Балоги О. А., Скрипа В. В., Дан Н. І., Яринича Ф. М.  про додаткове виділення 3 млн.грн і внесення змін до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2015 рік для надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у т. ч. за межами України.

«Враховуючи обмеженість  доступу до високовартісного та високоспеціалізованого лікування жителів Закарпаття, у т.ч. й за межами України, - наголошується у документі, -  рішенням  облради  внесено зміни до Програми «Турбота» та передбачено  кошти у сумі 10700,0 тис.грн. для надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у т.ч. й межами України. 

На даний час кошти використані  майже в повному обсязі. До нас, депутатів облради продовжують звертатися пацієнти, медична допомога яким не може бути надана за рахунок коштів лікувально-профілактичних закладів області. Міністерство охорони здоров’я України продовжує без діяти у напрямку організації  високовартісного та високоспеціалізованого лікування пацієнтів у т.ч. і за межами України.

Зважаючи на наявні ризики, що можуть призвести до ускладнення перебігу хвороби та несприятливий прогноз при ненаданні  своєчасної медичної допомоги окремим категоріям пацієнтів області, керуючись чинним законодавством України,  переконливо просимо  невідкладно внести зміни до Програми «Турбота», додатково передбачивши до кінця 2015 року у сумі 3000,0 тис грн. на ці цілі», - зачитав цей, як і всі інші депутатські запити, голова облради Михайло Рівіс.

 

Прес-служба Закарпатської облради

09 грудня 2015р.

Теги: Турбота, програма, зміни

НОВИНИ: Соціо

10:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 2
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 4
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 5
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
» Всі новини