Для звільнення проїзду на місці обвалу підпірної стінки на Міжгірщині необхідно подробити і вивезти 90 кубометрів бетону

Підпірна бетонна стінка, частина якої обвалилася вчора, 8 грудня на автомобільній дорозі «Міжгіря – Колочава», потребує реконструкції, а місцями й повної заміни. Збудована в кінці 60-х років минулого століття, стінка знаходиться в аварійному стані вже більше десяти років, через що неодноразово складалися аварійні акти.

Для звільнення проїзду на місці обвалу підпірної стінки на Міжгірщині необхідно подробити і вивезти 90 кубометрів бетону

Минулої осені на цій же ділянці (на 1 кілометр нижче) так само обвалилося близько 40 метрів стінки. Тоді автодорожникам довелося замінити підпірну стінку габіонами, а ще 40 метрів укріпити спеціальними бетонними опорами.

Зараз на місці надзвичайної події продовжують працювати автодорожники. Рух на ділянці обмежений і здійснюється по одній половині дорги. Щоб звільнити проїзд повністю, доведеться подробити й вивезти близько 90 кубічних метрів бетону, а також масу ґрунту.

Ситуація знаходиться під контролем, однак для запобігання подібних аварій у майбутньому бетонну стінку доведеться реконструювати або повністю замінити габіонами. Які, по-перше, фільтрують воду й не допускають перезволоження ґрунту, а, по-друге, втричі дешевші, ніж товсті бетонні стінки з суцільного бетону.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, що вчора близько обіду на високогірній дорозі поблизу Міжгірʼя через інтенсивні дощі та перезволоження ґрунту прямо на дорожнє покриття обвалилися шість секцій підпірної бетонної стінки. На щастя, жодного автомобіля на цій ділянці не було, тому обійшлося без потерпілих.

09 грудня 2015р.

Теги: підпірна стінка, обвал

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:12
На Закарпатті жінка знайшла артснаряд часів Другої світової у власному дворі Фото новина
11:59
Вечірня пожежа в Чумальові ледь не знищила майстерню господаря Фото новина
16:53
/ 2
На Берегівщині авто загорілося просто під час руху Фото новина
15:52
/ 1
Собака врятував господарство від нічної пожежі у Верхній Визниці Фото новина
18:29
/ 1
На трасі біля Кам’яниці сталася серйозна ДТП за участі Skoda та Volkswagen Фото новина
10:24
У селі Іза на Хустщині на ходу спалахнула Audi Q7 Фото новина
10:09
/ 4
У Буштинському парку на Тячівщині отруїли трьох лебедів Фото новина
15:30
На Міжгірщині рятувальники зупинили пожежу за кілька метрів від будинку Фото новина
13:25
На Закарпатті за добу сталося три ДТП із однією загиблою та кількома травмованими
10:54
У Нижній Апші на Тячівщині авто збило жінку Фото новина
12:04
У горах Рахівщини врятували харків’янина, який ледь не загинув від переохолодження Фото новина
10:14
Пожежа в Ужгороді забрала життя 70-річного чоловіка Фото новина
13:39
/ 1
У Тересві іноземець збив 14-річного підлітка на пішохідному переході Фото новина
12:39
На Львівщині сталася серйозна ДТП за участі закарпатця Фото новина
10:17
/ 2
Стихія вдруге знесла тимчасову переправу біля недоремонтованого "вітрякового" мосту в Жденіївській громаді Фото новина
16:36
/ 1
На Закарпатті поліцейські врятували 23-річну дівчину, яка намагалася вчинити самогубство Фото новина
13:26
Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС запровадила жорсткі обмеження у селі Іза через спалах гепатиту А Фото новина
12:36
Внаслідок ДТП у Порошкові постраждали шестеро людей, серед них троє дітей Фото новина
11:24
Медики закликають утриматися від поїздок до Ізи через спалах гепатиту А
16:12
/ 3
Спалах гепатиту А на Хустщині продовжує поширюватися
10:46
/ 5
У ДТП на Берегівщині загинув 15-річний хлопець, ще двоє підлітків у тяжкому стані Фото новина
13:24
У Бедевлі 35-річна водійка збила підлітка й врізалася в дерево Фото новина
12:40
/ 1
Сусіди врятували будинок у Загатті від масштабної пожежі Фото новина
09:43
На Мукачівщині у Латориці виявили потопельника
16:54
/ 5
Закарпатський апеляційний суд заборонив будувати ГЕС на річці Тересва
» Всі новини