Волонтери під час триденного благочинного ярмарку в Ужгороді зібрали 15 тис грн на "спальники" та рації для військових

Триденний ярмарок виробів ручної роботи та благодійна лотерея принесли у скарбничку закарпатських волонтерів понад 15 тисяч гривень.

Волонтери під час триденного благочинного ярмарку в Ужгороді зібрали 15 тис грн на "спальники" та рації для військових

«З одного боку ця сума є невеликою, адже на неї можна купити усього 15 рацій або 25 спальних мішків. Але ці заходи проводяться іще з іншою метою. Таким чином ми нагадуємо людям про те, що на сході, на жаль, досі війна. Що допомога кожного — копійка до копійки — надзвичайно важлива. Люди відчувають себе частинкою цього великого процесу, а це дуже важливо», — розповіла «Громадському радіо» координатор «Руху підтримки закарпатських військових» Галина Ярцева.

За словами волонтерки, вироби на продаж надали майстрині, а призи для безпрограшної лотереї збирали «всім миром». Багато призів були зроблені в тому числі і дитячими руками, що, за словами Галини Ярцевої, надає їм ще більшої цінності. 

Крім того, волонтери започаткували серію благодійних різдв’яно-новорічних майстер-класів, виручка від яких також передається на потреби військових. Закарпатські майстрині працюють безкоштовно. 

Волонтери «Руху підтримки закарпатських військових» — одні з найкреативніших в Україні. Їм належать ідеї проведення різноманітних заходів, випуску спеціалізованої сувенірної продукції та розповсюдження вже відомої в країні води «Сльози сепаратиста».

Ольга Павлова, Громадське радіо

08 грудня 2015р.

Теги: волонтери, спільники, рації, ярмарок

НОВИНИ: Соціо

15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 12
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
» Всі новини