У четвер відбудеться чергове судове засідання щодо спроби поновлення Ващука на посаді ректора УжНУ

Прес-служба Ужгородського національного університету розповсюдила в ЗМІ інформаційне повідомлення про судовий процес щодо спроби поновлення Федора Ващука на посаді ректора УжНУ.

У четвер відбудеться чергове судове засідання щодо спроби поновлення Ващука на посаді ректора УжНУ

"Враховуючи суспільний резонанс, відповідальність за належне інформування колективу УжНУ" автори повідомлення інформують, що 2 грудня 2015 року в Шевченківському районному суді міста Києва відбулося чергове засідання у цивільній справі №761 / 24553/15-C  за позовом Ф.Г. Ващука до Міністерства освіти і науки України про його поновлення на посаді ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Розгляд справи перебуває на стадії з'ясування судом обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються.

Наступне засідання у справі відбудеться 10 грудня 2015 року.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, звернення колективу УжНУ до голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич, міністра освіти і науки України Сергія Квіта підписало понад 700 науково-педагогічних співробітників університету. Як інформують в УжНУ, текст цьогь звернення було надіслано адресатам.

Відкритий лист 2 грудня був опублікований на сайті Міністерства освіти і науки.

Звернення і надалі є відкритим для підписання.

08 грудня 2015р.

Теги: Федір Ващук, УжНУ, Сергій Квіт, Лілія Гриневич

НОВИНИ: Кримінал

18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 1
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
» Всі новини