Дошкільнята в Іршаві на підсумок акції "Серце до серця" передали воїнам АТО продукти та сердечка (ФОТО)

Незвичний, як для дошкільного віку, захід відбувся в одному з дитсадків Іршави. Невеликою концертною програмою старші дошкільнята дитячої установи під керівництвом своїх наставників-вихователів підсумовували акцію «Від серця до серця».

Дошкільнята в Іршаві на підсумок акції "Серце до серця" передали воїнам АТО продукти та сердечка (ФОТО)

Акція мала на меті донести дітям навіть дошкільного віку такі поняття, як війна і мир, добро і зло, милосердя і безсердечність, а також зібрати солодощі та крупи для наших воїнів, що перебувають у зоні бойових дій.

Захід мав явно виражений патріотичний характер, діти співали молитву за воїнів авторства їх музичного керівника Наталії Барни, читали тематичні вірші, а також співали і танцювали для усіх присутніх, серед яких головними гостями були учасники АТО Василь Пинзеник та Віктор Булеца.

Педагоги ставили собі за мету цим заходом подарувати приємні емоції, радісні відчуття усім гостям. Обидва присутні учасники війни на Сході щиро подякували дітям, побажали їм мирного щасливого дитинства, радості і запевнили діток, що ніколи на нашій землі не допустять військових дій.

Паперові червоні сердечка від маленьких іршавчан отримали усі гості цього патріотичного дійства. Їх, а також дитячі малюнки і зібрані дітьми й батьками продукти пообіцяв доправили нашим бійцям із 128 гірсько-піхотної бригади волонтер Віталій Світлик, також присутній на святі, повідомляють в Іршавській РДА.

04 грудня 2015р.

Теги: воїни, серце, дошкільнята, діти, акція

НОВИНИ: Соціо

17:43
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
10:04
/ 3
Ужгородці вийшли на протест проти змін до Цивільного кодексу Фото новина
09:00
У Сваляві відкриють новий велопішохідний маршрут
16:56
В Ужгороді попрощалися із захисником Володимиром Тарапатою, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні захисника із села Плоске на Мукачівщині Петра Дерев’янка Фото новина
11:07
/ 2
Президент вручив «Золоту Зірку» офіцеру 128 Закарпатської бригади Фото новина
10:12
В Ужгороді попрощаються із захисником Павлом Ференсом Фото новина
18:10
/ 7
Закарпатська виноробня «Шато Чизай» стала брендом-візитівкою України на міжнародному конкурсі
17:28
На Закарпатті забудовник відшкодував понад 9,4 млн грн несплачених податків
14:57
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
14:56
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
12:35
На Закарпатті через суд повертають 12 га землі під сонячну електростанцію
10:46
/ 1
Медики в Ужгороді врятували чоловіка після зупинки серця Фото новина
18:38
У селищі Кобилецька Поляна на Рахівщині прощатимуться із захисником Олександром Нічіпоруком Фото новина
17:54
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Рожковим, який понад два роки був безвісти зниклим Фото новина
16:50
В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей 2026» Фото новина
14:20
У Хусті до бюджету повернули понад 1,2 млн грн пайових внесків
18:21
На війні з рф поліг закарпатець Володимир Гріга, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
17:40
/ 1
У Мукачеві відбудеться прощання з полеглим Героєм Юрієм Шепою Фото новина
16:39
В Ужгороді попрощалися з 40-річним полеглим Героєм Сергієм Захожим Фото новина
» Всі новини