Влада Виноградівщини просить Авакова розмістити сервісний центр з обслуговування транспортних засобів у Виноградові, а не Іршаві

3 грудня 2015 року відбулося друге пленарне засідання першої сесії Виноградівської районної ради сьомого скликання, участь в якому взяли голова районної державної адміністрації Михайло Русанюк, голова районної ради Віталій Любка, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, сільські, селищні голови та представники засобів масової інформації.

Влада Виноградівщини просить Авакова розмістити сервісний центр з обслуговування транспортних засобів у Виноградові, а не Іршаві

Депутатами було розглянуто питання про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради, умови оплати праці голови та заступника голови районної ради, про утворення постійних комісій районної ради сьомого скликання, про положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання, про президію районної ради сьомого скликання, про звернення до органів Міністерства внутрішніх справ України щодо розміщення у м.Виноградові сервісного центру з обслуговування автотранспортних засобів.

З питання розміщення сервісного центру з обслуговування транспортних засобів мешканців Виноградівського, Іршавського та Берегівського районів у м.Виноградів Михайло Русанюк інформував присутніх, що на відміну від новоствореного сервісного центру у м.Іршава, для надання послуг пов'язаних з осблуговуванням автотранспортних засобів, на території м.Виноградів наявна адміністративна будівля, облаштована всіма необхідними засобами та комунікаціями. В адмінбудівлі обладнано три класи для приймання іспитів, каси для прийому платежів громадян, стоянка для автомобілів, яка перебуває під постійною охорону, наявність висококваліфікованих кадрів, в тому числі із надання послуг на угорській мові. Уже надіслано спільне звернення голови райдержадміністрації, районної та міської рад до Міністра внутрішніх справ України А.Авакова, в.о. директора Головного сервісного центру В.Криклія, в.о. начальника управління Національної поліції в Закарпатській області С.Князєва з проханням вжити заходів щодо розміщення сервісного центру з обслуговування транспортних засобів мешканців Виноградівського, Іршавського та Берегівського районів у м.Виноградів, повідомляє Виноградівська РДА.

04 грудня 2015р.

Теги: Виноградівська райрада

Коментарі

паша 04.12.2015 / 10:56:16
НЕ В АДРЕС ЦЕ ПАЦКАН ЗАВ ОБЛ

НОВИНИ: Соціо

11:25
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 1
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 5
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 10
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 9
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
/ 1
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
» Всі новини