Військовий трибунал у Дебрецені заарештував на місяць 6 працівників пункту перетину кордону Загонь-Чоп

Військовий трибунал у Дебрецені за поданням прокуратури присудив місяць утримання під вартою протягом досудового слідства 6 працівникам пункту перетину кордону Загонь-Чоп, затриманих ще 30 листопада.

Військовий трибунал у Дебрецені заарештував на місяць 6 працівників пункту перетину кордону Загонь-Чоп

Натомість підозрювані оскаржили таке рішення у суді.

Виносячи таке рішення, трибунал вважав, що особи, підозрювані в скоєнні кримінального злочину, у разі звільнення можуть знищити докази, перешкоджати їх збору та впливати на свідків.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 1 грудня безпосередньо на кордоні було затримано і допитано в прокуратурі в Ніредьгазі 9 осіб, ще 6-х, як повідомлялося, було затримано і допитано напередодні.

Як повідомляли угорські ЗМІ, їм інкримінується те, що вони брали хабарі на кордоні, закриваючи очі на перевезення контрабанди, передусім сигаретної, з боку українського Закарпаття. Це тривало щонайменше кілька місяців, при чому сума, яку незаконно отримували підозрювані, сягала 1500 євро на день.

За вказаним фактом щодо зазначених осіб порушено кримінальну справу. Якщо звинувачення будуть доведені, кожному з них загрожує до 12 років ув'язнення.

Загалом кількість звинувачених у корупції на митниці в Загоні сягла вже 38 осіб.

При цьому керівництво Закарпаття в особі голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля стверджує про цілковите подолання контрабанди на українському боці кордону. Однак, що суттєво, жодних затримань за корупцію серед українських митників чи прикордонників наразі не було. Експерти стверджують, що йдеться не про ліквідацію контрабанди, а про її переорієнтацію на "потрібних" людей у владі.

Закарпття онлайн

04 грудня 2015р.

Теги: Загонь, арешт, митники

Коментарі

Іван 05.12.2015 / 18:03:22
Цікаво, а де показники "борця" з конрабандою на Закарпатті, який на увесь світ вихвалявся, що бачите, він конрабанду в цьому регіоні зупинив, можливо, її очолив ?

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 12
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини