На Закарпатті виявили 500 пачок прихованих від митного контролю контрабандних "Marlboro"(ФОТО)

Напередодні, 2 грудня, в зону митного контролю на ділянку «Виїзд з України» митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав вантажний сідловий тягач «RENAULT MAGNUM» з напівпричепом «KOGEL SN24», що переміщував труби безшовні нержавіючі. Керував транспортним засобом громадянин України.

На Закарпатті виявили 500 пачок прихованих від митного контролю контрабандних "Marlboro"(ФОТО)

До митного контролю водій подав свідоцтва про реєстрацію тягача, напівпричепа та товаросупровідні документи на вантаж.

Під час проведення митно-прикордонного контролю та огляду транспортного засобу виявлені не заявлені водієм при усному опитуванні та приховані від митного контролю, тютюнові вироби, а  саме:

1) сигарети вітчизняного виробництва з акцизними марками України «Marlboro Gold» в загальній кількості – 305 пачок;

2) сигарети вітчизняного виробництва, з акцизними марками України «Marlboro», в загальній кількості – 195 пачок.

Тютюнові вироби знаходились у конструктивних порожнинах сідельного тягача, які попередньо піддавалися демонтажу.

В наданому поясненні водій визнав виявлений товар своєю власністю та зазначив, що власноручно приховав сигарети.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників), що утруднює виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною  1 статтею  483 Митного кодексу України.

Складено протокол про порушення митних правил вилучено цигарки вартістю 11 000 грн та сідельний тягач «RENAULT MAGNUM», 2007 року випуску – вартістю 452 989 грн, повідомляют у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

03 грудня 2015р.

Теги: сигарети, контрабанда

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 5
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
» Всі новини