"Карпатська Січ" оприлюднила запис нападу на Д.Зотова, якого чомусь нема у справі (ВІДЕО)

З неофіційних джерел стало відомо, що певними корумпованими особами іде фальсифікація справи щодо нападу кримінальних елементів на майора Дмитра Зотова.

"Карпатська Січ" оприлюднила запис нападу на Д.Зотова, якого чомусь нема у справі (ВІДЕО)

Як повідомляє ГО "Карпатська Січ", у правоохоронних органах хочуть "довести, що нібито Дмитро Зотов Д.Д. напав на Козманко Я.Г. ("Клоуна") і стріляв по його транспортному зособу".

У зв'язку з цим "Карпатська Січ" оприлюднила відеоматеріал інциденту, "якого чомусь немає в правоохоронних органів".

Як раніше повдомляло Закарпаття онлайнтілесні ушкодження під час нападу Дмитру Зотову в Мукачеві спричинив кримінальник на прізвисько "Клоун". Останній входить до ОЗУ, що його курує народний депутат Михайло Ланьо (кримінальна кличка "Блюк").

Раніше прокуратура кваліфікувала цей злочин як легкий, але змушена була змінити свою думку під тиском громадськості, яка чітку вказала на безпідставність такого пом'якшення.

Сьогодні кримінальне провадження про напад на майора Д.Зотова кваліфіковано як умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

02 грудня 2015р.

Теги: Дмитро Зотов, Клоун, Козманко

Коментарі

містянин 2015-12-03 / 13:59:30
Навіть уявити собі не можу, що би було як би подібне трапилося у Львові або в Дніпропетровську.

drug 2015-12-03 / 11:33:19
Майору на заметку.....стреляй не думай в следующий раз.....остальным отморозкам будет пример..

микитич іван 2015-12-03 / 09:52:04
а муй кум Копча застрілив чоловіка невинного і нич неє , деже його не шукають

Радикал 2015-12-02 / 23:37:07
Коли вже нарешті народ об'єднається проти тих бандитів сепаратистів, які себе називають авторитетами кримінального світу і володіють Кличками як собаки. Пора на шибеницю їх всіх з блюком. І відбудовувати Україну а хто проти гнати всіх аж до Москви . Пора друзі, вставай Закарпаття час настав!

жур-т - Копчі 2015-12-02 / 21:25:36
Так травмат для того і існує, щоби продемонструвати його у випадку нападу, а у випадку, якщо це не зупиняє нападника, застосувати.

У даному випадку - зупинило. Тому дії Зотова - 100% адекватні. А бандюку доведеться відповідати за те, що він вчинив до того, як Зотов зупинив його травматом.

Те, що людина, яка має травмат, почувається впевненіше в такого роду ситуаціях, це ж нормально, чи не так? А для чого тоді цей вид захисту?

вася 2015-12-02 / 21:07:21
так вася від раку здохне рак звати 9х19 люгер

Антон 2015-12-02 / 21:06:56
на 00:08 видно, що на бусіку два номери. Це як?

вася 2015-12-02 / 21:04:09
Та падла блюківська і так від раку здохне...

123 2015-12-02 / 20:32:00
Ех майор.Чому тим пожалів пордонка. Спочатку треба було в яйця, а потім контрольний - у висок.Впевнений, що ця гнида дрисне за кордон, бо розплата достане бандюка і в колонії. Питання офіцерської честі та часу.

вася 2015-12-02 / 19:31:05
клоун і один і другий витяг шпальер вали а клоун не бандюк бандюк з одного удару вирубае а це клоун

Копча 2015-12-02 / 19:28:52
Журналісту.
1. За травматом не ховався??? але усе таки дістав і продемонстрував нападнику. Психологічна впевненість у власній перевазі далася взнаки тому Дмитро не розраховував отримати в обличчя бо ж має "пушку" хоча нападник про це не знав )).
2. Дмитро не мав права застосувати травмат у даній ситуації читайте ст. 36 КК України. Так, так, поки вам не проломлять голову цеглиною ви не маєте права на самозахист ((
3. "Клоун" на жаль не сяде хіба що зараз має умовний термін.
Тільки володіння офіційно дозволеним стволом для самозахисту для громадян України дозволить уникати подібних хуліганок бо ніколи не знатимеш хто перед тобою, що остудить надто гарячі голови.
"Клоун" дійсно мудак бо звик використовувати кулаки як зброю, але і Дмитро міг не вестись на провокацію та не йти розбиратись у їхньому конфлікті.

андрій 2015-12-02 / 18:58:53
Майор чому ти не стріляв !!!!!!!!!!!! ??????????? Із такою мразю іначе не можна . ...

жур-т 2015-12-02 / 18:57:05
Копча, тут маленько інша історія. Діма не сцикун і за пістолетом (травматикою) не ховався. Тим більше, не понтував ним. Більше того, навіть не застосував у ситуації, коли мав повне право застосувати. Використав виключно з метою психологічно зупинити бандюка, що зарвався.

Всі ситуації такого роду - побутові. Коли б'ють в лице - це побутове. Але на це "побутове" є конкретна стаття. За якою і має сісти той клоун Клоун.

Небайдужий 2015-12-02 / 18:52:57
Прокурори і пальцем не ворухнуть без грошей, ім не робота у голові, а пянки, вони день прокуратури святкують, двоє так уже в бовлінгу у Мукачеві досвяткувались, що один у реанімації з проломаним вкрасти лежить, а враховуючи те, що Клоун є кумом першого заступника прокурора області, на справедливість чекати годі.

Степан Крук =Янку 2015-12-02 / 18:43:17
Не плутай хрін з дітородним органом! Діма Зотов офіцер, майор. Свого часу звільнився з війська і став класним телевізійним оператором. Коли в Україні трапилося лихо Діма знову вдягнув військову форму і пішов захищати Україну. Є велика різниця між добровольцем-вівчарем і професійним військовим. У них різна загальна та військова підготовка, різне бачення честі та обовязку. Раніше Діма був учасником бойових дій, як кадровий офіцер. Казки про терориста-патріота не про Дмитра. Те що машину Дмитра переслідували -очевидно: Клоун не заправлятися на заправку підїхав.

Копча 2015-12-02 / 18:25:44
Як у казочці про барана і козла що не поділили місток чистої води побутова сварка. Один маючи ствол вважав що він рембо інший не знаючи що перед ним "рембо" вважав що він один з братів Кличко. Причина конфлікту радше побутова на дорозі між водіями і не такі бійки трапляються але на переслідування з метою нанести шкоду здоровю бійця ЗСУ це мало схоже.

Месник 2015-12-02 / 18:18:11
На ПАЛю СУКУ!!!!!!!!!!! Правосеки не добили Блюковську бидлоту в Антаресі через продажних Мусорів Шаранича і Шмоні- Шемонякс тепер маємо знову напад на Зотова. думаю помста повинна бути холодною але показовою продажна прокуратура Мукачева нічого не зробить

Тарас Деяк 2015-12-02 / 17:48:44
Коментар до відематеріалу.
В наслідок удару, який наніс "Клоун" (Козманко Я.Г.) Дмитру було зламано щелепу в двох місцях, а також Зотов Д.Д. отримав струс мозку. Якщо б Дмитро не дістав свою зброю (зареєстровану, травматичну) і не налякав нападників нею, то наступні удари, які бандити судячи з відео збирались нанести, могли бути летальними.
Декілька фактів:
- машина з затонованим склом, військові номера. Значить нападники знали, що Дмитро був один. Вели стеження за ним.
- Якою була б Ваша реакція на пістолет, якби його на вас навели? (для роздумів погляньте на реакцію та дії нападників).
- дії 2-го нападника: як "підірваний" кожен раз підбігав і відходив аналогічно до 1-го з метою наносити удари ("добивати").

заправщик 2015-12-02 / 17:05:56
шкода, що не пристрелив тварину - як самозахист.

бодя 2015-12-02 / 16:57:29
Капєц Клоуну. Хай лиш тепер прокуратура спробує вигородити цього блюкового відморозка - об'єднаються і Ужгород, і Мукачево!

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат