Під виглядом міндобрив у накладній в Ужгороді експрес-доставкою постачали "безакцизний" алкоголь

Днями працівникам відділу фактичних перевірок ГУ ДФС у Закарпатській області допоміг виявити порушення у сфері обігу алкогольних напоїв лист від жительки краю, який надійшов до відомства. Зокрема, в листі йшлося про те, що, замовивши алкогольний напій через інтернет-магазин та отримавши його в одному з підприємств, яке надає послуги експрес-доставки, громадянка не виявила на товарі акцизну марку встановленого зразка.

Під виглядом міндобрив у накладній в Ужгороді експрес-доставкою постачали "безакцизний" алкоголь

З метою перевірки вищевказаної інформації, працівники відділу фактичних перевірок замовили через мережу Інтернет горілку, ємністю 3 л. та міцністю 37,5% сп. Відтак, після надходження SMS-повідомлення про необхідність отримання у одному з відділень служби експрес-доставки алкогольної продукції, на підставі Податкового кодексу України, була розпочата фактична перевірка.

Перед початком перевірки було проведено контрольно-розрахункову операцію, під час якої у відділенні експрес-доставки була отримана посилка. Працівник відділення отримав кошти за послуги перевезення та, зокрема, сам товар. Однак, на експрес-накладній назва товару була зазначена як міндобриво, а в результаті відкриття пакунку виявилось, що там знаходиться замовлений алкогольний напій без акцизної марки.

Таким чином, перевіркою встановлено порушення норм ст. 226.11 Податкового Кодексу України щодо зберігання, транспортування не маркованих в установленому порядку алкогольних напоїв та ст.11 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області наголошують, що купуючи алкогольні напої через Інтернет, слід бути пильними, звертати увагу на ціну, акцизну марку встановленого зразка та відповідного маркування, адже громадяни, насамперед, ризикують своїм здоров’ям, повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

 
02 грудня 2015р.

Теги: міндобрива, алкоголь, накладна

НОВИНИ: Соціо

10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 5
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
» Всі новини