Тілесні ушкодження під час нападу Дмитру Зотову в Мукачеві спричинив кримінальник на прізвисько "Клоун"

Про таке після здійснення власного паралельного із "офіційним" розслідування повідомляють у ГО "Карпатська Січ".

Тілесні ушкодження під час нападу Дмитру Зотову в Мукачеві спричинив кримінальник на прізвисько "Клоун"

Як інформує очільник організації Тарас Деяк, "За нашими даними, організував замах та очолив напад (на майора Національної гвардії України Дмитра Зотова - ред.) Козманко Ярослав Георгійович, 1969 р.н., житель м. Мукачево. Відомий в кримінальних колах Мукачівщини та Закарпатської області за кличкою "Клоун". Активний член відомого ОПГ Закарпаття.

Маємо дані, що ним організовувався тиск на свідків нападу та сприяння в знищенні відеодоказів нападу з камер спостереження. 

Також стало відомо, що за порадою корумпованих працівників правоохоронних органів "Клоун" написав заяву про нібито усні погрози з боку Зотова Дмитра в міську поліцію м. Мукачева.

Згідно з отриманими нами відеоматеріалами дана особа свідомо переслідувала автобус на спецномерах. В тому числі робимо висновок, що даний напад був підготовлений кримінальними елементами. На наш погляд, кваліфікація даного нападу Ярослава Козманко прокуратурою м. Мукачева не відповідає дійсності.

Згодом буде опубліковане офіційна заява бійців підрозділу "Карпатська Січ" бат. Донбас НГУ".

"Просимо усіх, хто знає дану особу, передати йому щирі вітання від закарпатських добровольців", - завершують своє звернення "січовики".

01 грудня 2015р.

Теги: напад, ушкодження, кримінальник

Коментарі

КАПОНЕ 05.12.2015 / 23:44:37
МУКАЧІВСЬКА МАФІЯ БЕЗСМЕРТНА

гузиця 03.12.2015 / 23:43:52
я тоже клоун!

Вітя 03.12.2015 / 02:50:47
Де би нєт! Накипіло!

Михайло 02.12.2015 / 23:45:01
Вам ще ненакипіло? Від цих безпредєлів які роблять бандформування. Валити їх всіх пора один за одним. Клоун це людина Блюка , котра по чорноперевозам та сигаретами займається і відповідає в берегові. Смерть бандитам!

Ужгородець 02.12.2015 / 19:13:51
Цікаво, що було перед тим, очевидно, що це завершення інциденту.

закарпаття 02.12.2015 / 18:50:58
А чому в того клоуна не стріляв? по ногах !!! в цілях самооборони ! на мою думку навряд чи хтось після такого випадку і ще раз би напав на військового!!!!!!

цирк на дроті 02.12.2015 / 08:30:35
чому його і досі ніхто не затримав, чим займається така хвалена нова поліція чи то лиш на папері вона нова?

Закон 01.12.2015 / 18:58:58
Дограються мусора з бандюками.

правда 01.12.2015 / 18:26:00
І*батю*-тоже!

Москаль 01.12.2015 / 17:27:11
Но-но..ви що ?! Як стріляти ? Від сьогодні це мої люди .І я в них - батя !

кат 01.12.2015 / 17:08:05
Устрілити н---й *клоуна*

НОВИНИ: Кримінал

14:46
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 2
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
» Всі новини