Мукачівець за те, що після виходу з в'язниці не став на облік в міліції, знову поверенеться за грати

26-річний мукачівець, вийшовши з тюрми, зобов'язаний був стати на облік в міліції, однак переховувався від мукачівських правоохоронців на протязі трьох місяців. Проте поліцейські знайшли його та затримали. Тепер йому знову доведеться відсидіти за гратами.

26-річний мукачівець свого часу скоїв крадіжку та зберігав наркотики. За що і потрапив у в'язницю на три роки. Після відбуття покарання присягався, що стане майже взірцем для наслідування… Але це були тільки слова.

Відповідно до діючого законодавства, особи, яким встановлено адміннагляд, перебувають під посиленим контролем правоохоронців. Це і обмеження у пересуванні, обов'язкове перебування вдома у встановлений час, відмітка у відділі міліції. І коли хоча б одна з цих умов порушується, на особу очікує відповідальність за Кодексом України про адміністративні правопорушення. А якщо вони стають систематичними, ми маємо право притягнути і до кримінальної відповідальності.

Поліцейські таки знайшли мукачівця, який переховувався у своєї співмешканки на дачі, та затримали його. Тепер на нього очікує повернення за ґрати.

Матеріали досудового розслідування, розпочатого за ч.1 ст.395 Кримінального кодексу України (Порушення правил адміністративного нагляду) після завершення розслідування були передані до суду.

Мукачівський міськрайонний суд виніс вирок мукачівцю – позбавлення волі строком на один місяць, повідомили у прес-службі закарпатської міліції.

01 грудня 2015р.

Теги: мукачівець, облік, грати

НОВИНИ: Кримінал

13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 8
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
» Всі новини