В Іршаві планують будувати мотузковий парк

Днями в Іршавській міській раді відбулася зустріч із Олександром Петровим, керівником організації, яка займається будівництвом мотузкових парків, роллердромів тощо. Предметом розмови стало можливе облаштування подібного в міському парку Іршави.

В Іршаві планують будувати мотузковий парк

Ініціював цю зустріч колектив районної станції юних туристів , яка має на меті виховання здорової молоді, пропагування активного способу життя. Цю ідею повністю підтримують і в міськвиконкомі, тому вже перша зустріч виявилася результативною і доволі цікавою. Компанія, що пропонує послуги, вже розпочала роботу над проектом.

Зокрема, провели геодезичну зйомку для того аби розробити проект оптимальний для місцевості, зручний і цікавий для початківців та професіоналів.

Як відзначив пан Олександр, вже за два-три тижні компанія надішле для погодження свої пропозиції до міськради, а наступного року, навесні розпочнеться і будівництво маршрутів. На майбутнє, окрім відпочинку для екстремалів над землею, намітили й інші цікаві атракції.

Цей проект повинен стати місцем для активного проведення дозвілля дітей та молоді, а також платформою для створення додаткових робочих місць, повідомляють в Іршаській міській раді.

30 листопада 2015р.

Теги: мотузковий парк

НОВИНИ: Соціо

17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 2
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 2
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
/ 1
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
» Всі новини