На Рахівщині селевим потоком змило дорогу на Драгобрат (ФОТО)

Туристичний сезон на місцевому гірськолижному курорті - під загрозою.

На Рахівщині селевим потоком змило дорогу на Драгобрат (ФОТО)

Світлини, на яких видно усі масштаби біди, спричиненої тут негодою, опублікувала користувачка соцмережі Фейсбук Вікторія Шемота.

На фото видно: селевий потік змив дорожнє полотно у кількох місцях. Відтак сполучення з одним із найпопулярніших гірськолижних курортів західної України утруднено.

Наразі не відомо, у якому стані перебуває інша дорога, котра веде до десятків туристичних баз, розміщених на курорті, та скільки людей відрізані від селища Ясіня.

21 листопада 2015р.

Теги: дорога, Драгобрат, селевий потік

Коментарі

Ігор 2015-12-02 / 18:50:57
Про дерева нібито все правильно кажете Панове (РУС далеко не пан, а типовий підарас), але не забувайте - на дворі навіть не весна і не літо, коли дерева активно ростуть та поглинають воду. Повені в гірській місцевості, на жаль, не є спорадичним явищем, особливо коли випадає півмісячна норма опадів. Але безумовно ЛІС треба БЕРЕГТИ!!!

Рус 2015-11-23 / 15:38:02
побольше леса контрабасом вырубать нужно ПОБОЛЬШЕ!!!! Карпаты лысеют на глазах. К чему тогда удивляться селям и оползням?

PS РАБОТЯГИ? да эти уебаны жлобье невоспитанное. сервиса ноль, наглости 10 из 10ти. Очень им повезло что еврик прыгнул, а так бы с голоду передохли. В Словакию дешевле и комфортней было ездить чем на драг.

Alex 2015-11-23 / 13:59:39
Живуть з Драгобрату багато людей, це правда. А ще, якби в мене була проблема, яка заважає моєму бізнесу, я би її вирішував. Ціни в самому урочиші зовсім не відповідають сервісу. Місцеві власники готелів просто офігєвше бидло в більшості випадків, які доять приїжджий народ, а на зауваження кажуть типу: не подобається - йди в інше місце. Коротше ніхто нічого не робить для розвитку інраструктури, а розбита в гівно дорога, то кожен рік таке... латають трохи, на скільки не жалко. Їжджу туди вже майже 6 років, якби не природа взагалі здох би курорт

Мик 2015-11-23 / 08:37:26
«Прості роботяги» кажете. Ну то такі ж роботяги, як і на Житомирщині, що перетворили ліс на місячний пейзаж. Шкода хіба що за відсутність розуму. Їжте.

Дмитро 2015-11-23 / 03:15:19
Нехай саджають дерева, замість тих, що повирубували. І тоді не буде топити.
Растущая на свободе береза (с 200000 листьев) ежедневно расходует из почвы 38 литров воды, выкачивая более 200, сосна - 120-150 литров, 115-летний бук - около 250 литров, а гектар букового насаждения того же возраста в период вегетации - около 40000 гектолитров, что приблизительно соответствует половинному количеству ежегодно ниспадающей в Германии атмосферной влаги. Эвкалипт выкачивает корнями из земли до 300 л воды, вековой дуб — более 600 литров.
Фон Генель сообщает интересные данные о расходе воды из почвы лесными деревьями, по которым оказывается, что 100 граммов высушенных на воздухе древесных листьев, находясь на дереве в период вегетации, с апреля до конца октября, испаряют ежедневно средним числом граммов: ясень - 400, береза - 380, бук - 350, граб - 340, ильм - 308, дуб - 255, остролистный клен - 248, ель - 63, сосна - 44, пихта - 34 и австрийская сосна - 31.

арт пром 2015-11-22 / 18:18:57
ви люди не дуже розумні, бачу?
кого природа просто так не б.є?
кого не шкода?
з драгобрата живе все ясіня,звичайні роботяги, що там працюють
нема туристичного сезону немає грошей

згідний 2015-11-22 / 14:41:48
це проста біда, Драгобрат їхній. От людям будинки потопило, мокро всюди, сиро не має де висушитися, підвали із заготівлею, картоплею, капустою в бочках та іншим овочевими залило - це вже трагедія, не приведи Господи... А ви за Драгобратом, дрібнюські журналюги, переймаєтеся...

згідна 2015-11-22 / 14:27:25
Згідна з унгваром. Природа просто так не б'є...

унгвар 2015-11-21 / 23:30:26
от вірите, ні хрена не шкода.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:36
/ 2
Унаслідок ДТП за участі чотирьох автівок у Тячеві госпіталізовано двох постраждалих
10:01
Три житлових будинки горіли на Закарпатті впродовж доби
10:00
Нічна пожежа в Ужгороді знищила ВАЗ і пошкодила припаркований поруч Daewoo Matiz
12:07
В Ужгороді водій "Опеля", заснувши за кермом, врізався в автобус
14:50
У Мукачеві згорів дерев’яний вагончик
09:40
/ 1
На Ужгородщині вогонь знищив посіви пшениці
10:19
На Ужгородщині горів житловий будинок
10:18
В Ужгороді вночі згорів Fiat Fiorino
10:16
У районі Гимби на Міжгірщині виявили тіло місцевого мешканця
10:20
На Тячівщині та на Іршавщині горіли житлові будинки
10:18
На Рахівщині шукали туриста з Одеси, що відійшов від групи та заблукав
10:16
Із Тиси на Виноградівщині виловили тіло жінки
09:42
У Мукачеві гасили пожежу у будівлі "Нової пошти"
09:37
В Ужгороді кабріолет Renault зіткнувся з Opel
17:42
/ 6
У Ясінях через захаращеність водовідвідних канав під час зливи затопило будинок і магазин
12:18
На Закарпатті біля озера Геришаска відшукали туриста з Одеси
02:23
В Ужгороді скутерист врізався в "Опель"
10:02
На Рахівщині гасили пожежу у вантажівці, що загорілася під час руху
13:14
На Рахівщині від знищення вогнем врятували будинок пенсіонерки
11:12
2 надвірні споруди та житловий будинок горіли на Закарпатті впродовж доби
11:10
Тіло рибалки, що потонув на Виноградівщині, наступного дня вниз за течією знайшли місцеві мешканці
07:50
В Ужгороді жорстко зіткнулися "Шевроле" і електромобіль таксі
07:35
ФОТОФАКТ. На Виноградівщині авто, що вилетіло в кювет, діставали краном
17:01
ФОТОФАКТ. На Ужгородщині авто перекинулося з дороги в кювет
10:39
В Ужгороді горіла квартира
» Всі новини