Закарпатські рятувальники отримали допомогу від швейцарських колег (ФОТО)

Рятувальники Закарпаття постійно підтримують ділові й дружні відносини з вогнеборцями різних країн світу, серед яких – Польща, Чехія, Угорщина, Нідерланди та інші держави. Із тамтешніми пожежниками представники ДСНС проводять спільні навчання й наукові семінари, під час яких обмінюються досвідом.

Закарпатські рятувальники отримали допомогу від швейцарських колег (ФОТО)

Крім цього, закордонні колеги за можливості надають українським рятувальникам гуманітарну допомогу. Не стала винятком із цього правила й Швейцарія, де з візитом побувала делегація закарпатських вогнеборців. 

Додому закарпатці повернулися із корисними подарунками від швейцарських колег. Члени добровільної пожежної охорони міста Бруг поділилися бойовим одягом, необхідним пожежникам щодня для ліквідації надзвичайних подій та ситуацій. Зокрема, рятувальники Закарпаття отримали понад 40 шоломів, майже півсотні ременів і по три десятки комплектів чобіт, курток і штанів.

Бойовки адресовані 1-му державному пожежно-рятувальному загону. У подальшому їх розподілять між ужгородськими 14-ою та 15-ою державними пожежно-рятувальними частинами, ДПРЧ-16 с. Середнє та пожежно-рятувальним постом с. Велика Добронь. Начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак, приймаючи гуманітарну допомогу зазначив, що міжнародна співпраця є пріоритетом у розвитку оперативно-рятувальної служби Закарпаття і робота в цьому напрямку триватиме й надалі.

У ДСНС України у Закарпатській області

17 листопада 2015р.

Теги: рятувальники, Швейцарія, допомога

Коментарі

Віктор 17.11.2015 / 23:46:21
Вони ліхтариків нормальних не мають...у мене на пожежі хлопці собі своїми мобільними телефонами світили а ви говорите... держава

цирк на дроті 17.11.2015 / 16:47:32
Невже настільки наша держава бідна, шо не може купити рятувальникам одяг. Коли от такі подачки нам дають то так принизливо.

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини