Стали відомими претенденти на керівні посади Берегівської місцевої прокуратури (ДОКУМЕНТ)

11 листопада оприлюднено протокол засідання (співбесіди) Львівської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на зайняття посад керівників Берегівської місцевої прокуратури.

Стали відомими претенденти на керівні посади  Берегівської місцевої прокуратури (ДОКУМЕНТ)

Головував на комісії Юрій Столярчук – заступник Генерального прокурора України.

Як і передбачало Закарпаття онлайн, у підсумку псевдореформи прокуратури в результаті задіяних схем ключовим претендентами на прокурорські посади в Берегові стали чинні керівні кадри прокуратури.

Скажімо, за підсумками співбесіди список претендентів очолив Юрій Беламут чинний прокурор Виноградівщини, який після тестувань і апеляцій був лише 9-м із 16-ти претендентів. Другим став теперішній прокурор Свалявщини Віталій Свистак, котрий у списку був 3-м. Третім став Анатолій Герич, а нинішній в.о. прокурора Берегівсього району Володимир Жилкін, який 6-м серед претендентів, став 4-м.

Власне, три прізвища, що стоять першими в списку, і потраплять на стіл до Генпрокурора, який і ухвалить остаточне рішення про призначення керівника Берегівської місцевої прокуратури. Загалом на керівні посади в ній можуть розраховувати 6-ро тих, що опинилися у верхній частині списку.

Сьогодні ж комісія проводить співбесіду по Мукачівській місцевій прокуратурі, яка є однією з найбільших за кількістю працівників в області.

Чому саме старі кадри посіли перші місця, газеті "Ратуша" розповів єдиний член комісії, якого вважають справді прогресивно налаштованим і незаанґажованим, Денис Монастирський. 

"Люди, які приходять на співбесіду, потрапляють на неї з тими балами, які отримали в підсумку за попередніми тестуваннями, проте для комісії цей рейтинг і бали мають лише рекомендаційний характер, – каже Д.Монастирський. – Це дуже поширена практика, коли людина, що була на останніх місцях у рейтингу, після співбесіди опиняється на другому, третьому, а то й першому місці. Головною метою попередніх тестувань було обрати шістку найкращих. Саме стільки претендентів у рейтингу зможуть посісти керівні посади керівника і заступників. Зі семи членів комісії четверо – прокурори і троє представників Верховної Ради, один або ж двоє з яких постійно відсутні. За допомогою громадськості ми збирали інформацію про кандидатів. Про чинних прокурорів нам надіслали дуже багато матеріалу... І хоча прокуратура досить обмежена в своїх можливостях, я все-таки переконаний, що прокуратура не така безсильна, як нас переконували кандидати.

Комісія повинна обрати професіоналів, які б змогли організувати роботу органу прокуратури, а по-друге, не допустити тих кандидатів, які були задіяні в яскравих корупційних схемах. ...Склалася така практика, що прокурорська частина нашої комісії часто не вірить інформації, яка надходить від громадськості. В мене, наприклад, постійно питають: "Звідки ви маєте ті дані і чи впевнені ви, що тій інформації можна довіряти?". 

"Після завершення співбесід члени комісії збираються в окремій кімнаті на обговорення, – каже А.Монастирський. – Зазвичай, обговорення зводиться тільки до оголошення негативної інформації, якщо є якийсь кандидат, за якого взагалі не можна голосувати. І, зазвичай, таку інформацію виголошую тільки я, інколи ще слухають інформацію внутрішньої безпеки... Коли ж застереження вислухані, починається голосування. Для цього кожен із членів комісії в спеціальну програму вносить список із шести осіб, які, на його думку, були найкращі. І за результатами всіх списків програма складає рейтинг".

За словами пана Монастирського, ще однією причиною того, що теперішні прокурори опинилися в трійці лідерів, стало те, що, на жаль, не виявилось когось настільки яскравого, хто б міг скласти конкуренцію.

12 листопада 2015р.

Теги: прокуратура, конкурс

Коментарі

поліція 2015-11-19 / 19:25:50
у жилкіна навіть освіти немає. він закінчив ПТУ Ващука, де йому виписали бумагу з якою раніше не брали навіть хвости вязати поросятам на ферму. один раз вже вилетів з органів прокуратури (з посади помічника прокурора м.Ужгорода). Лобіює його призначення Пейтер Чоба (кум Кудрявцева) зустріч якого вчора відбулась із Москалем у м.Берегово.

парад 2015-11-18 / 22:45:38
нормальних пацани Жилкін, Беламут, Братюк, Зовдун, Лендьєл, Зарева? не смиши людей

Опішняк 2015-11-17 / 22:32:45
Скільки ще тесть Ярема буде тягнути свого тупого зятя Герича за вуха щоб його пустяка не викинули з прокуратури??? За пару років його роботи від нього здихалися більше 5 прокурорів, жоден колега за нього не відізветься добрим словом крім його рідноі назви Г@ндон!!! Шановний пане Ярема схаменіться, доста портити людські долі через цей непотріб по прізвищу Герич!

суддя 2015-11-17 / 20:28:01
Зарева має авторитет в Ужгороді? Бред. Після того, як він опустився на рівень відмазування афера Волошина, його вже ніхто ні в *** не ставить

Всім писакам! 2015-11-17 / 20:12:06
В цій аудиторіі зібралися прокурорські невдахи, які за роки своєі роботи на посадах крім дирок в штанах нічого не заробили, сидите і поливаєте дєрьмом нормальних пацанів! Ви за Жилкіна, Беламута, Братюка, Зовдуна, Лендьєла, Зареву не переживайте, вони вже мають авторитет у людей! А ви невдахи ніколи його не будете мати і прекрасно це усвідомлюючи поливаєте іх тут брудом! Лохи ж ви лохи!!!

кошельку 2015-11-17 / 16:46:31
то Вовочці ще джекпот перепав- опинитися на 4 сходинці! Просидів 9 років тихою мишею, бо особливим інтелектуальним потенціалом в прокурській справі ніколи не вирізнявся, потрапивши на посаду В.О., надумав собі, що він царь району, що всі довкола сміялися з нього, шо воно таке велике і безглузде сидить у кабінеті. Але думка громадськості його не бентежила

Кошельок 2015-11-17 / 16:38:52
Комісія на співбесіді просто обрала трьох кандидатів, що мають найбільший досвід на керівних посадах, а вже Жилкіну з жалості, як приз глядацьких симпатій від його псевдофанклубу, подарували 4 місце.

до огого 2015-11-16 / 22:25:34
та Братюка і не транслювали..сегінь..ганьба му було брата позорити ош тупий..Аж так ош хакерови заплатив шоб відео не показали,як тупить на фоні других))))) читайте на Фейсбуці у Монастирського...ай Цап тоже...

Дурньові 2015-11-16 / 01:37:53

Ти по роботі подивися дурню, а НЕ по рейтингових списках!

Дурньові 2015-11-15 / 18:03:34
Ти по роботі подивися дурню, а по рейтингових списках!

порахував 2015-11-15 / 16:57:16
Та які розумні особи, що займали посади прокурорів та заступників видно по рейтингових списках після 3-етапів.
Зарева - 10, Пантьо - 13, Герич - 16, Беламут - 9; Цап - 8, Демянчук - 11, Зовдун - 14.

До писарів 2015-11-15 / 15:02:08
Треба було і Вам добре вчитися в школі, університеті, потім працювати і думати мозгами та може тепер не протирали би штани біля комп'ютера і не какали на тих хто набагато краще Вас. Це все писаня- зависть!

до Правди 2015-11-15 / 11:49:30
А в нас взагалі хоча б когось судили за взятки?

В країні корупція - найбільша біда, а за взятки нікого не судять.

забулам? 2015-11-15 / 11:47:44
Свистак - "кошельок" колишнього прокурора берегівщини Біловара
Жилкін - "кошельок" колишнього прокурора берегівщини Зареви

Правда 2015-11-15 / 11:35:24
А при чому там чиї діти? Мали бути дітьми бомжів?

Правда 2015-11-15 / 11:34:01
Я шось не чув аби хоть одного із них судили за взятки. А писати дурню та обсирати - не міхи носити.

кадри 2015-11-15 / 11:32:43
Для Правди:
Братюк - племяша Бенци;
Беламут - син судді Іршавського суду Беламута;
Свистак - нормальний хлопець;
Бокшан - син начальниці відділу обпрокуратури Н.Бокшан;
Лендел і Зовдун - сини Білківських власників каміонів;
Жилкін - син колишьоного митника.
Робіть висновки.

ДО Правда 2015-11-15 / 08:44:19 2015-11-15 / 10:24:26
ТИ ЩО ОБНЮХАВСЯ?

май русин 2015-11-15 / 08:50:25
Де би нєт! Они знавут май ліпше брати взятки. Аналогів їм в сьому не є! І нікому ниґда не быти такими, ги вони!

Правда 2015-11-15 / 08:44:19
Братюк, Беламут, Свистак, Бокшан, Зовдун, Лендєл, Жилкін- вони найкращі, аналогів їм в роботі не має!!!! Вам ніколи не бути такими як вони! А писати всяку дурню , великого розуму не вимагає!!!! Хлопці молодці!!!

НОВИНИ: Соціо

16:45
/ 1
У Мукачеві анонімний благодійник передав для малозабезпечних кілька ящиків з медикаментами
13:16
/ 1
В Ужгороді на публічних консультаціях визначили 2 варіанти, з-поміж яких обиратимуть туристичний логотип міста
11:42
Ужгородська швейна фабрика – одне з перших підприємств, яке перепрофілювалося в умовах карантину
09:16
Лікарі та медичний персонал Мукачева отримали премії від 50 до 100%
22:44
ФОТОФАКТ. У Виноградові освоїли пошив захисних костюмів
18:28
В Ужгороді донори можуть взяти участь в "карантинному" розіграші подарунків
14:57
У пунктах пропуску Чопського загону продовжують пропуск громадян України, що повертаються з Євросоюзу
13:37
/ 3
В Ужгороді встановили спеціальні станції для прибирання за собаками
12:27
Мукачівська райлікарня отримає 4 апарати ШВЛ та аналізатор крові
12:20
Із 1 квітня на Свалявщині – "сезон тиші" у лісах
16:48
/ 2
Юна мукачівка сьогодні буде змагатись у "Голосі країни" за вихід у прямі ефіри
13:01
/ 2
Департамент охорони здоров'я Закарпатської ОДА шукає "протитуберкульозного" фінансового мененджера на 645 тис грн
11:53
/ 3
"Жить" – ужгородський гурт "4исла" презентував нову пісню
11:42
/ 6
Закарпатська митниця оголосила тендер на понад 8,5 млн грн на реконструкцію туалетів у ПП "Тиса"
16:17
/ 1
На усіх пунктах пропуску на Закарпатті черг немає
13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
/ 3
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
/ 2
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
» Всі новини