У Мукачеві на благодійному концерті збирали кошти на облаштування відділення для дітей, хворих на туберкульоз

У неділю в Мукачівському римо-католицькому соборі Св. Мартина з Туру пройшов благодійний концерт "Робімо добро без утоми".

У Мукачеві на благодійному концерті збирали кошти на облаштування відділення для дітей, хворих на туберкульоз

Концерт організовано за сприяння Благодійного фонду "В наших руках майбутнє" за участі Ужгородського колежду культури і мистецтв.  Зібрані кошти будуть спрямовані на оснащення дитячого відділення Обласного клінічного територіального медичного об’єднання "Фтизіатрія».

Участь у концерті взяли понад 100 студентів та викладачів коледжу мистецтв. Програма була надзвичайно насиченою та різноманітною: від хорового та вокального співу до гри на скрипці, гітарі, акордеоні. Звучали відомі класичні духовні твори, українські та угорські народні пісні та музичні композиції. 

Кошти, зібрані від благодійного концерту, фонд скерує на оснащення єдиного в області протитуберкульозного дитячого відділення, що розташоване  в обласній фтизіатричній лікарні. Одночасно тут може лікуватися 15-ро дітей. 

Вже наступного року навесні заплановано провести благодійний концерт в Ужгороді. Цього разу доброчинці хочуть допомогти Ужгородській міській дитячій лікарні.

09 листопада 2015р.

Теги: концерт, туберкульоз

НОВИНИ: Соціо

10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
» Всі новини