У Мукачеві висадили перші зі ста запланованих магнолій (ФОТО, ВІДЕО)

Цими днями в Мукачеві висадять 100 магнолій. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив міський голова Мукачева Андрій Балога.

У Мукачеві висадили перші зі ста запланованих магнолій (ФОТО, ВІДЕО)

З його слів, перші 33 магнолії він з колегами по міській раді та працівниками комбінату благоустрою посадили сьогодні зранку на вулиці Осипенка, що в мукачівському мікрорайоні Росвигово.

07 листопада 2015р.

Теги: магнолія, Андрій Балога

Коментарі

Місцевий житель 2015-11-08 / 19:55:34
Я нічого не маю проти благодійництва, шана і повага пану Балозі за його спроби щось робити для міста.
Питання одне, чому ніхто не додумався облагородити територію біля автобусної зупики Генерала Петрова, тобто декілька метрів від нещадно вирубаних зелених дерев.
Хто не знає, підіть подивісться на ту "СРАНЬ", що розведена за 20 метрів від школи по вулиці Осипенко (ззаді автобісної зупинки), чому не прийшло в голову облагородити і озеленити цю "засрану" територію а здорові дерева залишити і хай би на радість мешканцям району і цчням школи і далі там росли.
Даний коментар це крик душі, що в майбутньому так бездумно проводитись таке озеленення не буде.

мункачу від толстого 2015-11-08 / 15:15:04
я перед своїм будинком якраз і поливав, а сусіди кажуть, що не треба було різати всі добротні дерева та і на полив дерев і квітів списують чималі кошти і керівники будують собі дома, а крайні понятно прості люди. Чи щось не так, тоді най гроші з бюджету не крадуть на ці цілі (полив) та звернуться до народу і їм мало хто відмовить. А так влааді флаг в руки і дальше так тримати. Побзирайте ко став заступниками мера, а голосовали ми за Андрія, бо обіцяв, що прийде нова, порядна команда, а не колишні злодії, чи може по інакшому мільйонерами стали.

мункач 2015-11-07 / 22:28:25
Такой забризкав'ись монітор слинов)

лісоруб 2015-11-07 / 22:27:31


Видалено коментар автора, що зловживає багатьма ніками для створення видимості дискусії. Автору попередження. Адмін


мункачу без бризків слини! 2015-11-07 / 22:24:18
а случайно у балоги не є дома пичатний станок, який тулько изрів штампує? Ушитко за його счот, ушитко безкоштовно.Пак він ся нараз уродив меценатом.Такі раз у століття єдні ся родять...

мункач 2015-11-07 / 20:16:58
А ви чого не полили? Бо вам потрібен був додатковий привід ненавидіти Балогу?
Чоловік безкоштовно надає для рідного міста дерева. А ви від ненависті бризкаєте слиною на монітор.

Толстого 2015-11-07 / 20:13:45
прошлий рік вирубали сакури на вулиці і посадили нові та за літо половина висохло, бо прийшли поливати лим у вересні. Так би собі дома у палацах газдували !!!

мункач 2015-11-07 / 20:09:12
Магнолії безкоштовно надав Балога

Місцевий житель 2015-11-07 / 20:08:27
а чому в даній статті ні слова про те, що для того щоб посадити декілька нових дерев, на які навпевно списано не одну тисячу гривень нещадно вирубали зелені та здорові дерева, які там росли???

чим погані були попередні дерева?

в Мукачеві мало місць, які дійсно необхідно озеленювати?

чи просто потрібно швидко прокрутити схему з "магноліями" щоб зірвати кошти Мукачівців і покласти благополучо їх до себе у кармани?

Місцевий житель 2015-11-07 / 19:54:32
а чому в даній статті ні слова про те, що для того щоб посадити декілька нових дерев, на які навпевно списано не одну тисячу гривень нещадно вирубали зелені та здорові дерева, які там росли???

чим погані були попередні дерева?

в Мукачеві мало місць, які дійсно необхідно озеленювати?

чи просто потрібно швидко прокрутити схему з "магноліями" щоб зірвати кошти Мукачівців і покласти благополучо їх до себе у кармани?

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 1
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами