Сьогодні в Буштині на Тячівщині прощатимуться з бійцем "Правого сектору", який загинув 2 місяці тому

Сьогодні в Буштині ховатимуть бійця АТО Віталя Бертолона, який воював у районі селища Піски під Донецьком і загинув у жахливій автокатосрофі два місяці тому.

Сьогодні в Буштині на Тячівщині прощатимуться з бійцем "Правого сектору", який загинув 2 місяці тому

Похорон бійця відбудеться завтра о 12 годині у будинку, де мешкають рідні Віталія. Загальна церемонія розпочнеться в центрі Буштина біля Обеліску Слави о 13.30.

На рідну землю бійця "Правого сектору" привезли учора, після двох місяців по мсерті і численних експертиз. Зустрічали полеглого алеєю запалених поминальних лампадок від початку селища до будинку, де мешкають рідні бійця.  

При в’їзді в Буштино сумний кортеж з державними прапорами зустріли друзі, буштинські учасники АТО, друзі, місцеві активісти, селищний голова Іван Паш, голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук. 

Це друга важка втрата закарпатського Буштина - у зоні АТО 8 вересня загинув солдат ЗСУ Павло Дурунда, якого поховали на місцевому кладовищі.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, через бедпідставні звинувачення з боку голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, "Правий сектор" звинуватив його в брехні. Всупереч цим звинуваченням, було встановлено, що водій авто "Правого сектора" Закарпаття, що загинув в ДТП на Дніпропетровщині, був тверезий.

05 листопада 2015р.

Теги: похорон, Берталон, Правий сектор

Коментарі

читач 05.11.2015 / 09:39:13


Так, безумовно. Виправили. Подякували. Адмін


НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини