Безвізові закони в четвер можуть провалитися

У парламенті виникла проблема з ухваленням "безвізового пакета" законопроектів через пасивність комітетів ВР.

Про це повідомила в дописі у соціальній мережі Фейсбук голова парламентського комітету з євроінтеграції Ірина Геращенко.

"Ми мали три тижні для допрацювання дійсно недосконалих урядових законів до другого читання і для ознайомлення та експертизи з законопроектами , що завтра будуть прийматися в першому читанні.

Але більшість комітетів не спромоглася (зібратися) за ці три тижні - не було кворуму!" - обурилася Ірина Геращенко.

Вона нагадала, що голосування за всі законопроекти, які необхідно ухвалити для виконання ПДВЛ, заплановане на 5 листопада, але станом на вечір середи немає домовленості про те, що всі вони будуть взагалі поставлені на голосування.

"Два з необхідних законопроектів, що стосуються наших зобов'язань в сфері міграційної політики і захисту внутрішніх документів, поки що навіть не включені в порядок денний сесії! За їх включення не проголосували, зокрема РПЛ і Самопоміч, мотивуючи тим, що після комітетів, які розглянули ці законопроекти, не пройшло необхідних 7 днів. В мене одне запитання - а хто ж заважав депутатам зібратися на комітети протягом цих 3 тижнів, а не вчора чи в останні дні?" - поставила питання депутат.

За словами Геращенко, там самим рада ставить під загрозу зриву виконання плану дій візової лібералізації.

 "Не проголосуємо - не отримаємо! І ніяких виправдань... бути не може, бо завтра час Х саме для ВР... Буде персональна відповідальність кожного, хто не голосував, не працював над вдосконаленням законів, а тільки тримав , як то кажуть , "дулю в кишені"", - додала народний депутат.

04 листопада 2015р.

Теги: візи, безвізовий режим

НОВИНИ: Різне

23:26
Турецька гостинність: традиції, що приємно дивують туристів
19:15
У орбана налаштовують угорців проти України в ЄС брехнею й маніпуляціями
23:16
Петиція про ветування скандального закону про землю швидко набрала потрібну кількість підписів
04:48
Партія орбана відстає від головних опонентів на 5 відсоткових пунктів
13:59
/ 1
На Ужгородщині 78-річний провідник вів 2-х закарпатців-"ухилянтів" лісом до Словаччини Фото новина
02:01
Металобаза в Києві: надійний постачальник металопрокату
01:58
Автоматичні вимикачі UEC і Gewiss: надійний захист електромереж
14:49
Як вибрати рюкзак для нанесення логотипа: поради для бізнесу
14:45
OkHealth - новий інтернет-магазин для спортсменів та активних людей
03:47
Українці воюватимуть голіруч, якщо умови перемовин їх не влаштовуватимуть – директор ЦРУ
01:04
82% українців за те, щоб продовжувати боротьбу з рф навіть якщо не буде підтримки США
19:33
Від відстеження трафіку до оптимізації продажів: як застосовувати дані аналітики
16:53
Аромат далеких країв: рецепт соусу Каррі
13:04
/ 8
сійярто вже маніпулює "поверненням прав" угорців Закарпаття для блокування вступу України в ЄС
01:36
/ 3
угорщина хоче, щоб Україна була "буферною зоною" між ЄС і рф, де все можна робити тільки зі "схвалення путіна"
00:35
"Подолати орбана": Зеленський просить ЄС знайти інструмент проти блокування рішень для України
22:58
Для чого потрібна прокладка в турбіні та коли її варто міняти?
02:49
Премʼєр-міністерка Італії вважає, що поширення статті 5 НАТО на Україну допоможе викрити блеф росії
23:55
Автообдзвін як аналітичний інструмент: як бізнес може зрозуміти своїх клієнтів краще
20:05
Як вибрати ідеальну морозильну камеру для вашого дому
19:25
Для кросівок, чобітків і не тільки: як вибрати зручну тумбу під взуття
16:04
Трамп прокоментував "невелику сцену" в Овальному кабінеті: Ми мали змусити Україну вчинити правильно
17:53
Декоративні покриття Elf Decor - переваги використання, про які ви маєте знати
11:15
/ 1
"Товаріщі, конєц!": у будапешті тисячі угорців протестували проти орбана
02:16
орбан заявив, що ЄС – це імперія, яка хоче колонізувати Україну
» Всі новини