У центрі Ужгорода зібралася вся нечисть (ФОТО)

На площі Театральній в обласному центрі Закарпаття зібралися ужгородці, яким подобається святкування закордонного свята Геловін.

У центрі Ужгорода зібралася вся нечисть (ФОТО)

Коли надворі стемнілося, всіляки покійники, відьми, чаклуни та інша невизначена нечиста сила зібралася разом, аби спільно повеселитися і визначити найкращих.

Фото Сергія Денисенка

01 листопада 2015р.

Теги: Геловін, нечисть, покійник, чаклун, відьма

Коментарі

шон 2015-11-02 / 11:36:06
Запрошуймо сатану у своє життя запрошуймо потім будемо пожинати плоди.

Лоці 2015-11-02 / 08:55:17
Нечисть зібралася в міській раді, а це просто ряжені діти.

upi 2015-11-02 / 00:20:20
Релаксніть малось звичайно на увазі..

upi 2015-11-02 / 00:19:04
о майн гош ! скільки іпанутих коментрів. Пелаксніть православнуті.. це просто карнавал. А Гарі Потер - Ісус нашого століття :)

Священнослужителі 2015-11-01 / 21:06:59
Таке робити великий гріх.Це сатанинські дійства до яких дуже небезпечно залучати дітей.На наших дітей і без цього багато іде зла з різних сторін.Потім дивуємося чому діти роблять звірства і вбивають один одного.Це свято зла і ненависті.

Шатун 2015-11-01 / 18:45:08
Це "свято" вигадали педерасти, сатаністи та інші дегенерати. Воно не сприймається нормальними людьми - християнами та слов"янськими язичниками.

777 2015-11-01 / 17:49:36
Анафема!Анафема!Анафема!

патріот 2015-11-01 / 17:39:51
На балах-маскарадах нема трупів, утоплеників і повішеників. Взагалі нема зла. Це різні речі...

Ужок 2015-11-01 / 17:23:27
Яки сьте закомплексовани, не розумиете змист праздника. Шо туй такого? А колись був бал маскарад ? Ну и.... Повеселитися, подивуватися, посмиятися, поскакати ... И не приписуйте туй нияки партии и майдани! А подумайте, яку би маску надити, оби вигнати из себе усяку нечисть.

lemak 2015-11-01 / 16:18:42
До Антибота! Справа не в "духовности", а в тим, що коли треба саморганизуватись, щоб видстояти якись громадянськи права то нема кому, тобто "хелловин" важливiший, а потим плачемо що "хреново жити".
P.S. Ти можеш хоч кожний день ходити в "масци", е праздновати Хеловин, мене це не турбуе.

Антибот 2015-11-01 / 15:15:40


За**ал ты со своей духовностью и православием головного мозга!


янесвяткуюхеллоуін 2015-11-01 / 13:46:06
Власники кафе "Eat Me" шкода вас, що долучились до такого антихристиянського дійства. Прибуток це далеко неголовне в нашому житті.

янесвяткуюхеллоуін 2015-11-01 / 13:36:43
Організатори і учасники акції нерозуміють чим ризикують вони та їх сім'ї святкуючи таке дійство.

Недолугі батьки 2015-11-01 / 13:34:03
Недолугі батьки, як приклад похідної від комуністичної бездуховності. Але найстрашніше, що до цього долучають золотий фонд нації - дітей, роблячи із них гариків-потериків, а в майбутньому соціально-деградованих елементів. У нормальному місті, де живуть духовно здорові люди це дурманство повинно бути засуджено громадськістю.

Згідна 2015-11-01 / 13:20:56
Згідна з людиною і lemak - сумно це все...

людина 2015-11-01 / 12:21:50
Як своє відстоювати, то байдужі, а чуже переймати - завжди готові! Німець скаже: ви моголи.
- Моголи, моголи!
І дітей долучають, не розуміючи, як це шкідливо для духовного стану.

lemak 2015-11-01 / 11:31:52
Iдиоти! Як, видстояти чесни вибори, або ще якись права,то нема кому вийти, а хирьнов заниматися,то хватае придуркив.

НОВИНИ: Соціо

11:12
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
» Всі новини