На Закарпатті за підозрою у контрабандизмі неподалік кордону затримали трьох українців із гумовим човном (ФОТО)

Вчора на ділянці відділу «Вилок» Мукачівського загону прикордонний наряд на березі Тиси побачив невідому особу в балаклаві. Помітивши охоронців кордону чоловік кинувся тікати.

На Закарпатті за підозрою у контрабандизмі неподалік кордону затримали трьох українців із гумовим човном (ФОТО)

На перехват йому виїхала група реагування. Втікача вдалося затримати за 500 метрів від лінії кордону. Поблизу місця затримання прикордонники виявили ще двох осіб в балаклавах та захований у кущах гумовий човен.

Усі затримані були без документів та заявили, що є громадянами України. Їх, разом із човном, доставлено в прикордонний підрозділ. Наразі правоохоронці встановлюють особи затриманих та перевіряють їх на причетність до контрабандної чи іншої незаконної діяльності на державному кордоні.

Крім того, вчора вранці на ділянці Мукачівського прикордонного загону військовослужбовці відділу «Ділове» виявили 3 пакунки з сигаретами. Їх порушники підготували для переміщення через кордон, адже вони знаходилися за 40 метрів від держрубіжу. Наразі особи причетні до протиправної діяльності встановлюються.

31 жовтня 2015р.

Теги: контрабанда, човен

НОВИНИ: Кримінал

13:34
/ 3
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
» Всі новини