До "замінування" міськради в Ужгороді депутати "дотисли" приватизацію землі під пам’яткою архітектури Національного значення

Так, попри протести громади питання приватизації землі у дворику біля пам’ятки архітектури Національного значення «Совине гніздо» в Ужгороді таки було проголосовано сьогодні, після кількох до цього невдалих спроб, позитивно.

Сьогодні, відновивши сесію міськради, депутати в Ужгороді таки встигли проголосувати низку земельних питань до моменту видалення усіх присутніх із залу на вимогу міліції через повідомлення про замінування.

Питання приймали без обговорень і без оголошення суті для розуміння громадою.

Серед інших, протяг таки депутатський корпус і питання приватизації земельної ділянки поблизу пам’ятки архітектури Національного значення «Совине гніздо». Кілька попередніх спроб протиснути скандальне питання всупереч закону, завдяки активній позиції громади, провалилися. Нині ж, під завершення каденції та ігноруючи протести громадськості, рішення нашвидкуруч було протягнуте.

29 жовтня 2015р.

Теги: замінування, міськрада, Совине гніздо, приватизація

Коментарі

Jack 29.10.2015 / 18:03:49
Просто суки. Будуть покарані

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 1
На війні з росією поліг Валентин Ряшко з Підполоззя на Мукачівщині Фото новина
21:11
Ціна кіловата – Українські Карпати. Сім високогірних хребтів хочуть забудувати вітряками
18:54
У Дмитрівську поминальну суботу прикордонники Чопського загону молилися за полеглих побратимів Фото новина
17:49
В Ужгороді суд оштрафував шахрая, який обманом продав "амуніцію" для дронів
17:44
На Сумщині поліг Мирослав Чобаль з Сімерок Перечинської громади Фото новина
17:02
/ 9
Незабаром Закарпатський апеляційний суд отримає 10 суддів, кількох кандидатів ще очікує співбесіда на "пленарці" ВККС
15:34
/ 2
Поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою в Мукачеві Фото новина
13:13
Вихідні на Закарпатті будуть хмарними та з дощем
11:25
/ 1
У Мукачеві знайшли поранену собаку з вогнепальним пораненням Фото новина
09:19
/ 2
На Закарпатті депутат організував незаконний видобуток у руслі річки Тересва Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 2
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 8
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
» Всі новини