"Заміновувач" Ужгородської міськради назвався 45-річним мешканцем сусідньої області (ОФЦІЙНО)

Сьогодні зранку в міліцію надійшло чергове, уже третє за останні дні повідомлення про буцімто замінування Ужгородської міської ради. На щастя, вибухівки в приміщенні не знайшли, хоч і довелось евакуйовувати всіх працівників мерії. «Жартівника» розшукує міліція.

"Заміновувач" Ужгородської міськради назвався 45-річним мешканцем сусідньої області (ОФЦІЙНО)

Сьогодні близько 10-ї години до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від невідомого громадянина, який назвався 45-річним жителем сусідньої області. Чоловік повідомив про те, що Ужгородська міська рада замінована.

На місце події виїхало керівництво та слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. Будівлю мерії було огороджено, виставлено охорону, а доступ сторонніх осіб припинено. З міської ради було евакуйовано понад 100 чоловік.

Працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області разом із кінологами провели обстеження приміщень адмінбудівлі та прилеглої території до неї. На щастя, вибухових пристроїв та речовин виявлено не було.

Міліція нагадує, що ст.259 Кримінального кодексу України за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності передбачає позбавлення волі. Тож краще не «жартуйте» з цим, повідомили в Ужгородському МВ УМВС.

 

29 жовтня 2015р.

Теги: замінування, міськрада

НОВИНИ: Кримінал

20:18
/ 1
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
/ 1
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
» Всі новини