В Ужгороді урочисто відкрили "Яскраву країну" (ФОТО)

28 жовтня на площі Театральній відбулося святкове відкриття ІІ-го Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу "Яскрава країна".

В Ужгороді урочисто відкрили "Яскраву країну" (ФОТО)

В одному з наймасштабніших творчих змагань України цього разу задіяно понад 1200 учасників, котрі представляють 16 областей.

На відкритті фестивалю з вітальним словом виступили перші особи та керівники культури області й Ужгорода, директор фестивалю, голова правління ГО "Яскрава країна" Ольга Обласова і заступник директора Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" Галина Пендерецька.

Як повідомили організатори, особливістю цьогорічного фестивалю є нагода для конкурсантів узяти участь у справжньому фестивальному марафоні: "ІІ-му Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі національних культур та народної творчості", "ІI-му Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості" та фестивалі "ПАДІЮН-Євро-Данс", що проходитимуть паралельно.

Під час відкриття на сцені виступили володарі Гран-прі торічного фестивалю, а також встигли проявити себе цьогорічні учасники. Святкування продовжилось на території Ужгородського ­замку – театралізованим дійством з елементами лицарських боїв та фаєр-шоу.

Тож перший фестивальний день позаду, в наступні 2 дні проходитимуть творчі змагання конкурсантів у хореографічному, вокальному та інструментальному жанрах. Окрім того, 29 жовтня о 13.00 в обласному театрі ляльок організують благодійний показ мюзиклу "Крижане серце", а 30 жовтня о 19:00 в Закарпатському облмуздрамтеатрі відбудеться концерт "РОКАШ" та друзі". Завершиться фестиваль-конкурс відзначенням та гала-концертом переможців 31 жовтня о 14.00 в залі облмуздрамтеатру, повідомили Закарпаття онлайн в управлінні культури Закарпатської ОДА.

28 жовтня 2015р.

Теги: Яскрава країна, фестиваль

НОВИНИ: Соціо

18:34
На Мукачівщині поліція розслідує поширення інтимних відео
12:52
/ 1
У Мукачеві затримали двох чоловіків, які намагалися пограбувати склад Фото новина
11:51
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території курорту Фото новина
11:22
/ 1
У селі Пилипець на Хустщині попрощаються із полеглим воїном Василем Рогачем Фото новина
18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 4
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 6
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
» Всі новини