Надії Балаж відмовили у поновленні на посаді директора Мукачівського аграрного коледжу

Сьогодні, 28 жовтня, у Мукачівському суді закінчився розгляд справи Надії Балаж. Остання звернулася з позовом поновити її на посаді директора Мукачівського аграрного коледжу.

Надії Балаж відмовили у поновленні на посаді директора Мукачівського аграрного коледжу

Судове слухання під головуванням судді Івана Котубея тривало понад три з половиною години. Врешті вердикт, відмовити у поновленні.

Надія Балаж в свій час, надала фальшивий диплом Львівського державного університету ім. І.Франка 15 лютого 1997 р., за спеціальністю «Економіка підприємства».

Також Балаж, як колишня директор Мукачівського аграрного коледжу незаконно отримала наукове звання, за навнясть якого їй нараховували доплату за науковий ступінь кандидата економічних наук в розмірі 15 % ставки заробітної плати.

Нагадаємо, що водночас на лаві підсудних перебуває і її донька Наталія, яка будучи п’яною за кермом смертельно травмувала двох осіб під час хресної ходи у селі Глибоке, що на Ужгородщині, повідомляють у "Спецконтролі".

28 жовтня 2015р.

Теги: Надія Балаж, директор, поновлення, суд

Коментарі

спасибі 28.10.2015 / 18:54:06
Дякуємо спецконтролю за те, що проливаєте світло на різного роду негідників, зокрема і на Надію Балаж, за котрою вже давно тюрма плаче.
Спецконтроль,молодці! Так тримати! З великою вдячністю і найкращими побажаннями від мукачівців.

Спецконтролю РЕСПЕКТ! 28.10.2015 / 17:50:24
Хлопцы вам спасибо за вашу гражданскую позицию, за каждую выявленную тварь, которая обворовывала государство в крупных размерах, конкретно в даном случае эта потвора балажНадежда, скольким людям жизнь искалечила, студентов оббирала, за все вымогала, за вступление, за здачу екзаменов, за мертвые души,за подсобные хозяйства,сельхотехнику,урожаи, удобрения, за родственников на работе, откаты, завышенные стоимости строительста и капремонтов, всех афер этой воровки не перечесть. Сколько надо иметь наглости, хамства, чтоб так плевать на людей и на всех, судится за "незаконное" увольнение, так ее надо было давно убрать, не имеет значения каким путем.Это семейка моральных уродов.
Судья Котубей И.И. выдержал своего рода екзамен. Отличная кандидатура на замену главы мукачевского райгорсуда Щербана П.П.

ужас 28.10.2015 / 16:51:41
Поновити на посаді Балаж? Та її треба судити за розкрадання майна та фінансів аграрного коледжу!!! Ця аферистка ще не усвідомила, що натворила ,разом з своєю донькою.

НОВИНИ: Кримінал

13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
» Всі новини