До дня автомобіліста і дорожника в Ужгороді нагородили закарпатських перевізників

У вівторк, 27 жовтня, за участю заступника керівника краю Михайла Рівіса, в Закарпатській ОДА відбулося засідання колегії департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури, під час якого підбили підсумки роботи галузі автомобільного транспорту області.

До дня автомобіліста і дорожника в Ужгороді нагородили закарпатських перевізників

Захід приурочили до Дня автомобіліста і дорожника, який відзначається в Україні в останню неділю жовтня.

Участь у засіданні взяли керівники районів та міст області, а також перевізники краю.

Вітаючи присутніх, Михайло Рівіс наголосив на важливості щоденної роботи перевізників та запевнив, як куратор транспортної галузі, всебічно їх підтримуватиме. «Ми намагаємося вивести галузь перевезень з того хаотичного стану який панував там донині. Оголошуємо та проводимо конкурси максимально прозоро, аби дати можливість перевізникам працювати.  Наше ще одне важливе завдання – привести автостації до європейських стандартів».

За словами Михайла Рівіса, «європейськими» незабаром можуть стати і деякі дороги в краї: «Невикористані кошти з фонду регіонального розвитку направлятимуться саме на ремонт найбільш проблемних транспортних артерій. Значна сума, зекономлена з кредиту ЄБРР, зокрема, буде направлена на капітальний ремонт дороги Мукачево – Рахів».

В.о. директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Едуард Маляр поінформував присутніх про підсумки роботи галузі автомобільних перевезень області за 9 місяців.

Послугами перевізників цього річ скористалися понад 32 млн пасажирів,  майже на 7 відсотків більше, ніж в минулому році. Ці послуги в області надають 6 спеціалізованих та 11 приватних підприємств – загалом 198 перевізників. Щодня на автостанціях краю реалізують близько 25 тисяч квитків.

«Облдержадміністрація провела протягом року п’ять конкурсів на перевезення пасажирів, як результат - укладено договори із 95 переможцями на маршрутах міжміського та приміського сполучення. Цьогоріч перевізники придбали 12 нових автобусів що є позитивом, адже в минулому році – жодного», - каже Едуард Маляр. Водночас, за його словами, деякі перевізники недобросовісно виконують взяті на себе зобов’язання: для участі в конкурсі заявляють одні транспортні засоби, а фактично використовують інші, або ж випускають в рейси автобуси з мешою пасажиромісткістю.

В області тривають рейдові перевірки робочих груп у складі працівників Укртрансіспекції, ДАІ, УБОЗ та представників ОДА на виявлення та покарання «нелегальних» перевізників. «Під час таких рейдів поза автостанціями не здійснюється посадка пасажирів, а наповнення рейсових автобусів збільшується в рази» - зазначив Едуард Маляр.

Відтак, за результатами засідання колегії, вирішено посилити контроль за виконанням перевізниками договорів про перевезення, укладених з ОДА; при профільному департаменті створити дорадчий орган – раду перевізників, для опрацювання питань оптимізації автобусної мережі. Районним адміністраціям рекомендовано своєчасно проводити конкурси з визначення перевізників на приміських маршрутах, реєстри цих маршрутів розмістити на офіційних сайтах; громадській організації „Закарпатська обласна асоціація автомобільних перевізників” та ВАТ „Закарпатавтотранс” – надавати перевізникам практичну допомогу в оформленні документів на участь у конкурсах.

Опісля розгляду робочих питань, заступник керівника краю Михайло Рівіс виконав і почесну місію - кращим працівникам галузі з нагоди Дня автомобіліста та дорожника вручив почесні грамоти облдержадміністрації та подяки голови ОДА 

28 жовтня 2015р.

Теги: автомобіліст, перевізник, нагородження

НОВИНИ: Соціо

11:11
На Берегівщині вночі палав житловий будинок Фото новина
09:54
/ 1
«Кримінальний авторитет» із Сваляви координував незаконне переправлення чоловіків через кордон Фото новина
08:46
У Мукачеві пацієнтам із катарактою безкоштовно встановлюватимуть штучні кришталики
18:15
На Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду електронних сигарет Фото новина
17:00
На Закарпатті сім’я військового постраждала від шахраїв Фото новина
15:18
/ 3
У селі Липча біля храму залишили новонародженого хлопчика Фото новина
14:17
/ 3
В Ужгороді поліція розслідує пожежу в міській лікарні, де загинув пацієнт Фото новина
13:07
На Закарпатті за тиждень понад 3 тисячі хворих на грип та ГРВІ
11:11
На Мукачівщині взяли під варту підозрюваного у вбивстві знайомого Фото новина
08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 4
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 13
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
» Всі новини