Закарпаття: Аварії забирають життя молодих водіїв

На Закарпатті і далі спостерігається сумна тенденція до зростання кількості дорожньо-транспортних пригод із тяжкими наслідками. А люди висновків не роблять. Водії продовжують пиячити за кермом (щодоби міліція затримує 30-32 чоловік), перевищують допустиму швидкість, правила обгону, проїзду перехресть і т.д. Жертвами аварій стають як пішоходи та велосипедисти, так і самі водії та їхні пасажири. І кінця-краю цій біді не видно...

Закарпаття: Аварії забирають життя молодих водіїв

...Удосвіта в неділю кудись поспішав у справах на своїх "Жигулях" восьмої моделі 22-річний житель Іршавщини Андрій. Рухався трасою Мукачево-Рогатин, віз у салоні трьох молодих односельців, чоловіків віком 18, 21 та 30 років. І от близько 5-ї ранку водій "вісімки", не впоравшись із керуванням, вилетів на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із автомобілем ВАЗ-21074. А в ньому, окрім 25-річного водія Юрія зТячівщини, знаходився й пасажир, 18-річний односелець. Зіткнення трапилося на відтинку дороги між селами Великий Коропець та Березинка Мукачівського району.

Внаслідок страшного лобового удару обидва водії загинули від отриманих травм на місці пригоди, а всі чотири пасажири опинилися в лікарні з ушкодженнями різного ступеня важкості. Найбільше травмувався молодий пасажир сімки", якого доставили в реанімацію Мукачівської ЦРЛ. Обидві автівки опинилися на штрафмайданчику. Обставини ДТП з'ясовуються.

А сама траса державного значення Мукачево — Рахів — Івано-Франківськ—Львів у місці трагедії, за висновками фахівців, які робили огляд, повністю відповідає дорожнім стандартам: покриття — у задовільному стані, без пошкоджень, на момент аварії було сухим, ширина проїжджої частини — 8 метрів, дві смуги руху — по 4 метри кожна, ширина правого та лівого узбіч — по 2 метри, виставлені необхідні дорожні знаки, є розмітка.

Того ж дня сталася ще одна дорожня пригода. Ввечері у Тячівський райвідділ міліції надійшло повідомлення з Нерес-ницької дільничної лікарні, куди з важкими травмами голови було доставлено місцевого 47-річного Віктора. З'ясувалося, що чоловіка близько 22-ї години збив на вул.Гагаріна у Нересниці автомобіль ВАЗ-2101, за кермом якого перебував 21 -річний Михайло із села Вільхівці.

Ще один молодий водій без належних навиків керування наробив біди на Мукачівщині. У суботу, близько 16-ї години, на автодорозі Київ-Чоп біля санаторію "Карпати" 18-річний Василь з Великих Лучок не впорався з керуванням автомобіля ВАЗ-2103 і, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, допустив зіткнення з бензовозом ГАЗ-5312. Внаслідок зіткнення водій отримав закриту черепно-мозкову травму, забій грудної клітки. У лікарні опинилися й три молоді пасажири "Жигулів" віком 16, 19 та 20 років.

Перші осінні заморозки роблять дороги слизькими й вельми небезпечними, а сутеніє тепер швидко. Тому варто бути особливо уважними.

29 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:12
У Міжгір’ї стався конфлікт біля ТЦК із застосуванням зброї Фото новина
17:47
У Львові з третього поверху ТРЦ впав 20-річний закарпатець Фото новина
16:57
У селі Концово чоловік натрапив на боєприпас часів Другої світової війни Фото новина
13:40
На Закарпатті неподалік Виноградова зафіксували землетрус Фото новина
11:07
На Закарпатті завершили гасіння пожежі, що охопила 75 гектарів лісу Фото новина
17:56
На Закарпатті через сказ у собаки запровадили карантинні обмеження
16:07
На Тячівщині надзвичайники врятували житловий будинок від пожежі Фото новина
14:41
На Ужгородщині посеред вулиці загорівся легковик Фото новина
09:09
В Ужгороді жінка забрала чуже немовля разом із візочком Фото новина
14:50
Сотні рятувальників і авіація борються з масштабною лісовою пожежею неподалік Воловця Фото новина
10:14
/ 4
Ужгородські патрульні врятували розгублену пенсіонерку Фото новина
09:03
На Мукачівщині триває ліквідація масштабної лісової пожежі Фото новина
11:44
На Ужгородщині під час пожежі загинув чоловік Фото новина
09:02
Син врятував матір із палаючого будинку на Хустщині
16:29
На Тячівщині пожежу вдалося зупинити за крок від житлового будинку Фото новина
10:43
/ 2
На Закарпатті вигорів готель на Красії Фото новина
16:44
/ 1
За добу на Закарпатті сталося 11 пожеж через спалювання сухостою
10:15
/ 2
На Львівщині розслідують смертельне зіткнення поїзда "Київ-Ужгород" з вантажівкою Фото новина
09:11
/ 1
На Львівщині автокран протаранив потяг «Київ–Ужгород» - є загиблі Фото новина
13:42
У річці Тересва на Закарпатті виявили тіло чоловіка
09:11
Поліція Закарпаття зупинила вантажівку після стрілянини по колесах Фото новина
14:50
У Мукачеві під час пожежі ледь не загинув чоловік Фото новина
15:47
На Хустщині пожежа ледь не знищила будинок Фото новина
15:18
/ 1
В Ужгороді патрульні врятували жінку від спроби самогубства
13:21
/ 2
В Ужгороді триває ліквідація пожежі на сміттєзвалищі Фото новина
» Всі новини