Найбільше повідомлень про порушення на виборах надійшло з Ужгорода, найспокійніше було у Сваляві – міліція

Упродовж «виборчої» доби 25 жовтня в УМВС України в Закарпатській області надійшло 65 заяв і повідомлень щодо можливих порушень виборчого законодавства. За 6 із них розпочато кримінальні провадження.

Найбільше повідомлень про порушення на виборах надійшло з Ужгорода, найспокійніше було у Сваляві – міліція

Закарпатська міліція, як і в минулі роки, працювала на виборах у посиленому варіанті несення служби. Правоохоронці охороняли всі 808 дільниць, допомагали їм у цьому колеги-прикордонники, працівники МНС, пенсіонери ОВС, члени громадських формувань. У всіх районах працювали посилені слідчо-оперативні групи, придані сили з облуправління міліції тощо.

Загалом вибори в краї пройшли спокійно, без суттєвих порушень закону. До міліції хоча й надійшло доволі багато  - 65 заяв і повідомлень громадян про виявлені ними порушення під час виборчого процесу, проте левова частка цієї інформації не знайшла підтвердження.

Найбільше повідомлень про можливі порушення в міліцію надійшло з м.Ужгорода – 23. Натомість по м.Мукачеву – лише 2. Ужгородський район – 10. На третє місце несподівано вийшло м.Берегово – 9. Найспокійніше вибори пройшли у Сваляві – лише одне повідомлення.

Інформація за 6 повідомленнями внесена слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань й розпочато кримінальні провадження.

Зокрема, міліція розслідує три факти можливого підкупу виборців у м.Ужгороді (ст.160 Кримінального кодексу України). Тут на кількох дільницях було зафіксовано факти, коли жінки-виборці фотографували на мобільні телефоні свої заповнені бюлетені.

В Ужгородському районі в міліцію надійшла заява кандидата в депутати облради про те, що біля виборчої дільниці її побили й пошкодили відеокамеру. Дана подія кваліфікується як хуліганство (ст.296 ч.1 ККУ).

На Хустщині міліція розслідує факт нестачі 200 бюлетенів для голосування на одній з сільських дільниць. Дана подія кваліфікується за ст.158-1 ч.1 ККУ (незаконне використання виборчих бюлетенів).

До міжгірської міліції звернувся із заявою спостерігач від однієї з політичних сил про те, що його побив виборець. Дана подія кваліфікується за ст.125 ч.1 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження).

Розслідування триває, повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області. 

26 жовтня 2015р.

Теги: порушення, вибори, повідомлення

НОВИНИ: Кримінал

15:00
/ 5
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
» Всі новини