27 школярів з Донбасу, які 2 тижні знайомитимуться із Закарпаттям, зустріли у Сваляві (ФОТО, ВІДЕО)

Поїздку до Сонячного Закарпаття школярам із прифронтових населених пунктів Донеччини організували очільники донецької та закарпатської міліції.

27 школярів з Донбасу, які 2 тижні знайомитимуться із Закарпаттям, зустріли у Сваляві (ФОТО, ВІДЕО)

В Україні стартував соціально-культурний проект «Схід і Захід – разом!», в рамках якого "діти війни" вчитимуться разом із закарпатськими дітьми, у закарпатських школах, а після уроків - відвідуватимуть різні визначні місця області та обмінюватимуться досвідом.

У п'ятницю зранку 27 дітей (учнів 10 - 11 класів) із прифронтових шкіл Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалику вирушили з Маріуполя на захід України. Із пересадкою у Львові, через півтори доби у дорозі, у супроводі міліціонерів та вчителів, школярі прибули до Закарпаття.

Суботнього вечора на Свалявському вокзалі їх зустрічали закарпатські правоохоронці, а також освітяни та школярі місцевих шкіл. Останні радісно вигукували гостям: "Вітаємо на Свалявщині!". Далі гості поїхали поселятися до санаторію "Поляна". Школярі мешкатимуть у санаторію, і ходитимуть тут до Полянської сільської школи.  

У мальовничому санаторії "Поляна" східних дітей із Донбасу зустріли "хлібом-сіллю" та святковою програмою. Попри втому, приїжджі також виступили з вітальним словом та подарували традиційний коровай. Донецькі та закарпатські діти спільно молилися за Україну та співали українських пісень.

З понеділка школярі сідатимуть за шкільні парти. Після уроків на них чекатиме знайомство із Закарпаттям та обмін досвідом із закарпатськими однолітками, повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

19 жовтня 2015р.

Теги: діти, Донбас, поїздка

НОВИНИ: Соціо

09:25
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
» Всі новини