На Львівщині внаслідок ДТП загинула ужгородка

Трагічна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула жінка-водій, трапилася близько 10 години 14 жовтня у селі Дуліби Стрийського району. Працівники міліції встановлюють причини та обставини події.

За попередньою інформацією, водій автомобіля «Volkswagen Golf», 52-річна мешканка Ужгорода, не впоралась з керуванням та з’їхала в кювет, де автомобіль зіткнувся з деревом. У результаті ДТП тілесні ушкодження отримала жінка-водій та пасажир авто – 52-річний мешканець Ужгорода.

З місця пригоди потерпілих каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до Стрийської центральної районної лікарні. Лікарі діагностували у чоловіка: «забій поперекового відділу хребта, перелом основної фаланги другого пальця правої кисті» та помістили його у травматологічне відділення лікарні. Діагноз жінка: «закрита черепно-мозкова травма, мозкова кома». Нажаль, врятувати життя жінці лікарям не вдалося – від отриманих травм вона померла.

За фактом ДТП розпочато  досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами)  КК України.

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху  бути уважними й обережними на дорозі, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, адже будь-яке порушення цих правил може призвести до ДТП.

15 жовтня 2015р.

Теги: Львівщина, ужгородка, ДТП

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
У Торуні Міжгірської громади в понеділок вигорів будинок (РОЗШИРЕНО) Фото новина
11:12
У Гаті Берегівської громади у зіткненні шкільного автобуса і легковика постраждав водій авто
11:05
У Торуні Міжгірської громади в понеділок згорів будинок, а в Хусті – ВАЗ
16:34
Стали відомі обставини загибелі киянина, що зірвався зі снігового карниза в горах на Рахівщині Фото новина
12:51
На Драгобраті, зірвавшись зі снігового карниза, загинув турист з Києва
12:40
У Минаї біля Ужгорода вночі горів Renault Laguna Фото новина
11:07
У Тернові на Тячівщині у Тересві виявили тіло літнього чоловіка
14:09
У Виноградові через пожежу в кімнаті ледь не вигорів будинок
11:26
На пожежі будинку в Сваляві врятували його власника (ОНОВЛЕНО)
23:03
/ 2
ФОТОФАКТ. Біля Ужгорода мікроавтобус злетів із траси під білборд, є постраждалі Фото новина
20:50
/ 1
В Ужгороді діагностували сказ у кішки, на кількох вулицях запроваджено карантин
17:42
В Ізі на Хустщині з ознаками гепатиту А до медиків звернулося 11 осіб
15:32
/ 1
У Заброді Великоберезнянської громади врятували від повного знищення вогнем будинок Фото новина
13:37
Чоловіком, що загинув, впавши в Тису в Гетині на Берегівщині, виявився житель Черної Королівської громади
12:47
У Мукачеві зіткнулися два автомобілі Фото новина
11:01
/ 5
На Рахівщині жінка з Харківщини повідомила про своїх чоловіка і сина, що виснажились у горах Фото новина
10:46
На Берегівщині свідок повідомив про невідомого чоловіка, що загинув, впавши в Тису
17:25
На Свалявщині врятували чоловіка, в якого через ураження струмом зупинилося серце
13:50
Між Богданом і Лугами на Рахівщині на дорогу зійшов зсув довжиною 30 м Фото новина (ОНОВЛЕНО)
12:52
/ 1
У Ізі на Хустщині через спалах гепатиту А оголосили карантин
12:36
У Глибокому Потоці на Тячівщині вигоріла надвірна споруда площею понад 70 кв. м Фото новина
11:42
В Ужгороді в пожежі згоріли 2 мотоцикли
11:34
В Осої Іршавського громади згорів будинок
04:16
У горах на Рахівщині, поблизу румунського кордону, знову виявили тіло людини Фото новина
23:43
/ 2
В Ужгороді від палаючої ковдри, викинутої з балкона на 9-му поверсі, загорівся балкон на 7-му Фото новина
» Всі новини