У Хусті за порушення ПДД умовно і з позбавленням водійських прав засуджено 4-х водіїв

Хустський районний суд притягнув до кримінальної відповідальності чотирьох жителів Хустщини та позбавив їх права керування транспортними засобами за порушення ПДР. З вини цих водіїв гинули й травмувалися люди.

20-річний житель села Сокирниця Хустського району, керуючи в селі Шаян автомобілем марки «Тойота Корола», під час повороту не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з мотоциклом марки «Вайпер». На ньому їхало подружжя. Чоловік і дружина були госпіталізовані до районної лікарні.

33-річний мешканець м.Хуст віз вночі в мікроавтобусі марки «Мерседес» сім′ю. На швидкості 100 кілометрів за годину автомобіль занесло, і він врізався в дерево. Від удару машину розірвало навпіл. Загинув один пасажир, а інші були госпіталізовані до лікарні.

Трагічно закінчилася їзда і для пасажира автомобіля марки «Шкода-Октавія», яким керував 20-річний житель с.Монастирець. Водій пішов на обгін, однак машина спереду раптом стала повертати. Водій «Шкоди» настиснув на гальма, і його машина врізалася в дерево. Пасажир отримав тяжкі тілесні ушкодження.

За перевищення швидкості до кримінальної відповідальності притягнуто і 33-річного жителя с.Рокосово, який керував автомобілем марки «ВАЗ-2108». В результаті ДТП загинув пасажир даного автомобіля.

В судовому засіданні обвинувачені свою вину визнали та щиро каялися у скоєному. Хустський районний суд визнав усіх згаданих водіїв винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.286 ч.2 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Їх засуджено умовно, з призначенням іспитового терміну, а також позбавлено права керувати транспортними засобами, повідомляють у Хустському МВ УМВС.

13 жовтня 2015р.

Теги: водії, суд, правила дорожнього руху

НОВИНИ: Кримінал

16:50
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
» Всі новини