На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України викрили пропагандиста сепаратизму – мешканця Донеччини, який тимчасово проживає на Закарпатті.

На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

На власній сторінці в одній із соцмереж зловмисник розповсюджував матеріали, які, за висновком експертів СБУ, містять публічні заклики до насильницької зміни державного устрою, території, державного кордону України, легалізації так званих «ЛНР/ДНР» та анексії Криму.

Під час проведення санкціонованого обшуку його помешкання вилучено комп’ютерну техніку, інструкції з використання автоматичної зброї та вибухових пристроїв, методичні рекомендації щодо проведення розвідувально-підривної і терористичної діяльності, антиукраїнські фото- та відеоматеріали.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування, повідомили Закарпаття онлайн у прес-групі УСБУ в Закарпатській області.

12 жовтня 2015р.

Теги: сепаратизм

Коментарі

цирк на дроті 2015-10-13 / 15:29:19
Адекватнику. о риги проснулись.

Копча 2015-10-13 / 00:31:41
Перечинцю дивись архів Закарпаття онлайн за червень 2014р стаття називається - У затриманому в Ужгороді диверсанті впізнали перечинця, що підробляв на Донбасі.

Перечинець-Копчі 2015-10-12 / 21:04:01
Про якого Перечиського підривника йдеться? Про директора інтернату Василя Кобу, що в Америку дітей прродавав? (Зараз з юристкою на лікарняному). Чи може ви маєте на увазі злодія - суддю Амароича? Вбив людину і далі судить. Більших підривників в Перечині немає.

Копча 2015-10-12 / 20:48:52
Якщо сам не визнає що закликав до зміни конституційного ладу в країні то нічого в СБУшників не вийде. Знайдені фото та відеоматеріали є в публічному доступі а інструкцій з диверсійної справи та різноманітних посібників по зброї вал вали на просторах інтернету.
P.S. Олеже як там "дута" СБУшниками справа по "перечинському підривнику"

про яйця в кошиках 2015-10-12 / 19:25:05
Майданити треба було за будь-яких обставин. Хоча б для того, щоби поперти від корита попередню файту жидів.
Так, є проблеми в тому плані, що на зміну одним прийшли інші. Але майданемо і їх. Їх кількість - обмежена. тому дуритьи будуть не довго. Всі яйця з усіх кошиків уже відомі і обліковані. Далі буде велике, всенародне гуляння з яєшнею... :)

Також адекватному 2015-10-12 / 19:17:15
Ну що, допригались? Ні держави ні порядку. Може й мені клеймо сепаратиста приклеять, якщо я тебе пошлю у Козятин на Київщині і ти побачиш як обустроївся там Порошенко. Янукович може ся спрятати з своїм Межигір"ям. Так що для цього треба було Майданити. Видно треба ще було сотню - дві розтріляти й недопустити перевороту і цих жидів до влади. Слава Україні - голосуйте за Солідарність.

Адекватнику ! 2015-10-12 / 18:14:38
Ти шавка мусорська , таких як ти скоро будуть відловлювати , ти думаєш для тебе уже все скінчилось ??? Помиляєшся !!! Ти думаєш , якщо зараз , обманувши народ , у владі такі ж мразі як ти то жидо-мусорське кодло і далі буде правити ??? Та ні на цей раз майдану і закликів не буде , просто прийдуть до тебе дододму і ....

Адекватник 2015-10-12 / 17:59:02
пiдскажу сбу-шникам де ще шукати злочинцiв: берете ту саму мережу, вiдмотуете новини на пiвтори роки назад, в перiод майдану, й у вас буде масса матерiалу що до публiчних закликiв ( й до повалення влади, й до захвату держ-установ...й багато багато iншого))) рiзного антиконституцiйного роду...хоча потихеньку наш гарант конституцii по одному-двох рiзних активiстiв майдановських садить по тюрмам

Генек 2015-10-12 / 17:50:06
Хто посмів? шо за скотиняка?)

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 12
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1