На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України викрили пропагандиста сепаратизму – мешканця Донеччини, який тимчасово проживає на Закарпатті.

На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

На власній сторінці в одній із соцмереж зловмисник розповсюджував матеріали, які, за висновком експертів СБУ, містять публічні заклики до насильницької зміни державного устрою, території, державного кордону України, легалізації так званих «ЛНР/ДНР» та анексії Криму.

Під час проведення санкціонованого обшуку його помешкання вилучено комп’ютерну техніку, інструкції з використання автоматичної зброї та вибухових пристроїв, методичні рекомендації щодо проведення розвідувально-підривної і терористичної діяльності, антиукраїнські фото- та відеоматеріали.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування, повідомили Закарпаття онлайн у прес-групі УСБУ в Закарпатській області.

12 жовтня 2015р.

Теги: сепаратизм

Коментарі

цирк на дроті 2015-10-13 / 15:29:19
Адекватнику. о риги проснулись.

Копча 2015-10-13 / 00:31:41
Перечинцю дивись архів Закарпаття онлайн за червень 2014р стаття називається - У затриманому в Ужгороді диверсанті впізнали перечинця, що підробляв на Донбасі.

Перечинець-Копчі 2015-10-12 / 21:04:01
Про якого Перечиського підривника йдеться? Про директора інтернату Василя Кобу, що в Америку дітей прродавав? (Зараз з юристкою на лікарняному). Чи може ви маєте на увазі злодія - суддю Амароича? Вбив людину і далі судить. Більших підривників в Перечині немає.

Копча 2015-10-12 / 20:48:52
Якщо сам не визнає що закликав до зміни конституційного ладу в країні то нічого в СБУшників не вийде. Знайдені фото та відеоматеріали є в публічному доступі а інструкцій з диверсійної справи та різноманітних посібників по зброї вал вали на просторах інтернету.
P.S. Олеже як там "дута" СБУшниками справа по "перечинському підривнику"

про яйця в кошиках 2015-10-12 / 19:25:05
Майданити треба було за будь-яких обставин. Хоча б для того, щоби поперти від корита попередню файту жидів.
Так, є проблеми в тому плані, що на зміну одним прийшли інші. Але майданемо і їх. Їх кількість - обмежена. тому дуритьи будуть не довго. Всі яйця з усіх кошиків уже відомі і обліковані. Далі буде велике, всенародне гуляння з яєшнею... :)

Також адекватному 2015-10-12 / 19:17:15
Ну що, допригались? Ні держави ні порядку. Може й мені клеймо сепаратиста приклеять, якщо я тебе пошлю у Козятин на Київщині і ти побачиш як обустроївся там Порошенко. Янукович може ся спрятати з своїм Межигір"ям. Так що для цього треба було Майданити. Видно треба ще було сотню - дві розтріляти й недопустити перевороту і цих жидів до влади. Слава Україні - голосуйте за Солідарність.

Адекватнику ! 2015-10-12 / 18:14:38
Ти шавка мусорська , таких як ти скоро будуть відловлювати , ти думаєш для тебе уже все скінчилось ??? Помиляєшся !!! Ти думаєш , якщо зараз , обманувши народ , у владі такі ж мразі як ти то жидо-мусорське кодло і далі буде правити ??? Та ні на цей раз майдану і закликів не буде , просто прийдуть до тебе дододму і ....

Адекватник 2015-10-12 / 17:59:02
пiдскажу сбу-шникам де ще шукати злочинцiв: берете ту саму мережу, вiдмотуете новини на пiвтори роки назад, в перiод майдану, й у вас буде масса матерiалу що до публiчних закликiв ( й до повалення влади, й до захвату держ-установ...й багато багато iншого))) рiзного антиконституцiйного роду...хоча потихеньку наш гарант конституцii по одному-двох рiзних активiстiв майдановських садить по тюрмам

Генек 2015-10-12 / 17:50:06
Хто посмів? шо за скотиняка?)

НОВИНИ: Кримінал

09:08
На Рахівщині затримали водія та пасажира мікроавтобуса, що підготували для контрабанди в Румунію 13,5 ящиків сигарет
09:04
20-річного закарпатця, розшукуваного за незаконне поводження зі зброєю, затримали при спробі виїзду з країни в ПП "Ужгород"
17:44
/ 2
5 серпня суд розгляне обвинувальний акт щодо головного "господарника" Ужгорода та 4-х його посібників
17:17
Скеровано до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який незаконно видобував гравій на Перечинщині
16:13
На Тячівщині 17-річний юнак вночі "уштовхав" із чужого подвір'я мопед і переставив із нього двигун на власний
13:49
/ 5
До 4 років тюрми засуджено водія, що у п'яному стані насмерть збив пішохода на Рахівщині й утік
12:24
/ 1
У пункті пропуску "Ужгород" зупинили контрабанду цінної деревини до Євросоюзу
12:18
Під час обшуку помешкань у Берегові вилучили марихуану та пристрій для куріння
12:10
/ 1
На Ужгородщині затримано підозрюваного у побитті, від якого померла матір 5 дітей
11:33
/ 3
За об'їзд черги на виїзд з України на закарпатському ПП "Тиса" один із водіїв запропонував 20 євро
11:09
У Хусті під час збуту наркотиків затримали торговця метамфетаміном
09:57
/ 1
Заїжджаючи в Україну на Закарпатті румун спробував "відкупитися" від самоізоляції за 50 євро
15:55
Чоловіка, що підпалив будинок колишньої співмешканки на Мукачівщині, засуджено до 5 років в'язниці
12:58
/ 1
У Тячеві раніше судимий, погрожуючи ножем, виніс із будинку 85-річної жінки золото, алкоголь та гроші
11:55
/ 1
На Закарпатті на кордоні угорець, не бажаючи перебувати на самоізоляції, пропонував хабар
11:34
/ 15
ФОТОФАКТ. Прокуратура Ужгорода відкрила провадження через "закатану в асфальт" кам'яну бруківку на вул. Анкудінова
10:37
Водія ВАЗу, що у п'яному стані смертельно врізався у вантажівку на Мукачівщині, затримано
09:37
/ 1
На Мукачівщині водій легковика з компанією молодих людей врізався у вантажівку, загинув 19-річний пасажир
09:07
Затверджено обвинувачення посадовцям міськради Ужгорода, що спричинили збитки під час реконструкції площ на понад 2 млн грн
00:25
ФОТОФАКТ. У Мукачеві авто вилетіло на узбіччя та перекинулося
16:20
У Хусті водій "іноземного" "Опеля" збив велосипедиста і втік
11:08
Троє мешканців Тячева пограбували літню жінку в її квартирі
01:08
ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися Mercedes та Citroen
00:01
/ 1
ФОТОФАКТ. На Хустщині зіткнулися Ford, Skoda і ВАЗ
16:15
/ 2
На Виноградівщині водій ВАЗу збив мотоцикліста і втік з місця пригоди
» Всі новини