На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України викрили пропагандиста сепаратизму – мешканця Донеччини, який тимчасово проживає на Закарпатті.

На Закарпатті викрили пропагандиста сепаратизму (ФОТО)

На власній сторінці в одній із соцмереж зловмисник розповсюджував матеріали, які, за висновком експертів СБУ, містять публічні заклики до насильницької зміни державного устрою, території, державного кордону України, легалізації так званих «ЛНР/ДНР» та анексії Криму.

Під час проведення санкціонованого обшуку його помешкання вилучено комп’ютерну техніку, інструкції з використання автоматичної зброї та вибухових пристроїв, методичні рекомендації щодо проведення розвідувально-підривної і терористичної діяльності, антиукраїнські фото- та відеоматеріали.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування, повідомили Закарпаття онлайн у прес-групі УСБУ в Закарпатській області.

12 жовтня 2015р.

Теги: сепаратизм

Коментарі

цирк на дроті 2015-10-13 / 15:29:19
Адекватнику. о риги проснулись.

Копча 2015-10-13 / 00:31:41
Перечинцю дивись архів Закарпаття онлайн за червень 2014р стаття називається - У затриманому в Ужгороді диверсанті впізнали перечинця, що підробляв на Донбасі.

Перечинець-Копчі 2015-10-12 / 21:04:01
Про якого Перечиського підривника йдеться? Про директора інтернату Василя Кобу, що в Америку дітей прродавав? (Зараз з юристкою на лікарняному). Чи може ви маєте на увазі злодія - суддю Амароича? Вбив людину і далі судить. Більших підривників в Перечині немає.

Копча 2015-10-12 / 20:48:52
Якщо сам не визнає що закликав до зміни конституційного ладу в країні то нічого в СБУшників не вийде. Знайдені фото та відеоматеріали є в публічному доступі а інструкцій з диверсійної справи та різноманітних посібників по зброї вал вали на просторах інтернету.
P.S. Олеже як там "дута" СБУшниками справа по "перечинському підривнику"

про яйця в кошиках 2015-10-12 / 19:25:05
Майданити треба було за будь-яких обставин. Хоча б для того, щоби поперти від корита попередню файту жидів.
Так, є проблеми в тому плані, що на зміну одним прийшли інші. Але майданемо і їх. Їх кількість - обмежена. тому дуритьи будуть не довго. Всі яйця з усіх кошиків уже відомі і обліковані. Далі буде велике, всенародне гуляння з яєшнею... :)

Також адекватному 2015-10-12 / 19:17:15
Ну що, допригались? Ні держави ні порядку. Може й мені клеймо сепаратиста приклеять, якщо я тебе пошлю у Козятин на Київщині і ти побачиш як обустроївся там Порошенко. Янукович може ся спрятати з своїм Межигір"ям. Так що для цього треба було Майданити. Видно треба ще було сотню - дві розтріляти й недопустити перевороту і цих жидів до влади. Слава Україні - голосуйте за Солідарність.

Адекватнику ! 2015-10-12 / 18:14:38
Ти шавка мусорська , таких як ти скоро будуть відловлювати , ти думаєш для тебе уже все скінчилось ??? Помиляєшся !!! Ти думаєш , якщо зараз , обманувши народ , у владі такі ж мразі як ти то жидо-мусорське кодло і далі буде правити ??? Та ні на цей раз майдану і закликів не буде , просто прийдуть до тебе дододму і ....

Адекватник 2015-10-12 / 17:59:02
пiдскажу сбу-шникам де ще шукати злочинцiв: берете ту саму мережу, вiдмотуете новини на пiвтори роки назад, в перiод майдану, й у вас буде масса матерiалу що до публiчних закликiв ( й до повалення влади, й до захвату держ-установ...й багато багато iншого))) рiзного антиконституцiйного роду...хоча потихеньку наш гарант конституцii по одному-двох рiзних активiстiв майдановських садить по тюрмам

Генек 2015-10-12 / 17:50:06
Хто посмів? шо за скотиняка?)

НОВИНИ: Кримінал

17:59
/ 4
Директору товариства в Ужгороді повідомлено про підозру у самовільному будівництві в центрі міста
16:13
Мешканця Виноградова, що вчинив другу крадіжку на 182 тис грн, засуджено до понад 4 років тюрми
11:53
/ 1
Підозрюваному в убивстві прикордонника на Закарпатті продовжили термін тримання під вартою
11:45
В автівці мешканця закарпатської Кушниці знайшли гвинтівку без дозвільних документів
02:57
/ 17
В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну
02:35
/ 6
Мукачівський суд виправдав двох організаторів невдалого вбивства помічника екснардепа Ланя (Блюка)
17:36
/ 1
За торгівлю метамфетаміном на Закарпатті двоє осіб постануть перед судом
17:12
/ 8
Матеріали справи псевдоактивіста Павлова направлено до Касаційного кримінального суду для передачі в інший суд апеляційної інстанції
15:50
/ 17
Запобіжний захід тримання під вартою для псевдоактивіста Павлова скасували без виклику на судове засідання всіх сторін
13:31
/ 2
У Виноградові чоловік, вибігши на дорогу, загинув під колесами авто
11:42
/ 1
В Ужгороді двоє чоловіків побили перехожого й витягнули у нього з сумки 1000 євро
11:39
У Рахові затримали жінку, підозрювану в "алкогольному" вбивстві свого чоловіка
10:33
/ 1
Двох поляків, що нелегально пробиралися в Україну, затримали вночі на кордоні зі Словаччиною й Угорщиною на Закарпатті
01:41
ФОТОФАКТ. У Голубиному біля Сваляви VW злетів у кювет
23:32
/ 22
Апеляційний суд скасував арешт псевдоактивіста Павлова, засудженого на Закарпатті до 6 років тюрми за смертельну ДТП
17:24
/ 3
На Закарпатті за хабар за безперешкодне переправлення сигарет до ЄС судитимуть митника
16:59
Автомобіль, розшукуваний Інтерполом, затримали на кордоні на Закарпатті
13:27
У період Великодніх вихідних на Закарпатті спіймали 70 п'яних водіїв
10:38
Аби потрапити до ЄС, турок на кордоні на Закарпатті намагався видати себе за поляка
23:31
На Берегівщині через п'яного водія авто злетіло з дороги
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві на перехресті зіткнулися кілька авто
13:27
/ 2
В Ужгороді у пасажира авто виявили наркотик
11:03
/ 8
В Ужгороді затримали агресивного водія, що тікав від поліцейських
15:15
/ 3
У Чопі на митниці в австрійця вилучили 100-річну скрипку
22:51
В Іршаві зіткнулися два авто
» Всі новини