На Прикарпатті "на гарячому" затримали трьох браконьєрів-закарпатців з електровудками (ФОТО)

У середу, 7 жовтня, ввечері, під час планового рейду працівники ДП «Вигодське лісове господарство», що на Івано-Франківщині, помітили невідомих біля річки Свіча. Ними виявились троє жителів Закарпатської області, які займались незаконним виловом риби, на території Свічівського лісництва, повідомляють на підприємстві.

На Прикарпатті "на гарячому" затримали трьох браконьєрів-закарпатців з електровудками (ФОТО)

У них виявили дороге електрообладнання, три електровудки, сітки та інше спорядження. Чому ловили рибу у забороненому місці та ще й у період нересту, пояснити не змогли. Вбиваючи рибу з ікрою струмом у цей період браконьєри ставлять під питання саме існування такого виду у річці.

За деякий час прибули «побратими» браконьєрів на дорогих авто, намагаючись «визволити» їх. Рибу в таких об’ємах не ловлять для власного споживання, а скоріш за все це робиться під замовлення колиб, ресторанів і супермаркетів. Коли нічого не вийшло, поїхали додому в сторону Торунського перевалу.

Затриманих силами місцевої міліції спільно з працівниками управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області (Івано-Франківськрибоохорони) доставили у Долинський РВ УМВС. Склали відповідні протоколи. Їх подальшу долю вирішить суд.

Як нагадує єгерська служба Вигодського ЛГ, рибальство у річках Свіча та Мізунка (вище смт Вигода) суворо заборонене: рибу не можна ловити жодними способами – ні вудками, ні гарпунами, ні сітками, ні, тим більше, вибуховим приладдям. Штраф за одну форель струмкову – 605 грн., а харіуса європейського – 14 000 за одну штуку.

09 жовтня 2015р.

Теги: браконьєр, електровудка, Свіча, форель, харіус

Коментарі

Іван 18.10.2015 / 18:44:32
МАЛО ТОГО ЩО ВСЮ РИБУ ВИБИЛИ В Торуні вже полізли в Іванофранківську область. там можуть всьо порішати. а там мало нетак. давно то треба було зробити.

Сергій 11.10.2015 / 05:01:34
Люди ми живемо на ЗАКАРПАТТІ,тут треба шукати та карати а потім вже лізти на прикарпаття.

Знищує рибу сам Вигодський ДЛГ 09.10.2015 / 06:47:49
А на якій підставі у лісництвах Вигодського ДЛГ їздять трактори із лісом, фішки грузять ліс по струмках та річках, чи там вони не знищують таким чином рибу, природу і фауну. Навірно керівництву Вигодського ДЛГ потрібно виставити на сайт відеороліки та фото.Тоді прозріють і побачать, що вони є теж правопорушники і злочинці, які ще гірше і по варварськи знищують природу і все живе!

НОВИНИ: Кримінал

18:05
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусід Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 27
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 3
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
» Всі новини